Kateřina Kristelová má hrůzu z porodu

23.7.2010 13:00   |   Společnost
Kateřina Kristelová (30) ztloustla v těhotenství o deset kilo. A přestože se říká, že budoucí dcera bere mamince krásu, Katka vypadá stále báječně. Má však hrůzu z porodu.

Kristelová

I když se cítí dobře a s přehledem zvládla svoji poslední moderátorskou akci. Malá by se měla podle výpočtů narodit zhruba za deset dnů. „Z porodu mám velký strach, ale zvládne to každá ženská, tak to musím zvládnout i já," přiznává Kateřina.

Císařský řez odmítla

Rodit by chtěla přirozenou cestou. „Dostala jsem na vybranou, jestli císařským řezem, nebo normálně. Překvapilo mě to, ale císaře jsem nechtěla, když to není ze zdravotních důvodů vysloveně nezbytné, nevidím důvod," odůvodňuje Kateřina své rozhodnutí.

Její muž, hokejista Martin Tůma, se sice k porodu chystá, ale Kateřina má obavy, že to nestihne. „Trenér nám sice slíbil, že ho uvolní, ale cestují s mužstvem po celé republice, tak jsem připravená na všechno. Nakonec, když člověk trpí, je stejně nejraději sám. Takže když dorazí, až bude malá na světě, rozhodně mu to nebudu vyčítat," konstatuje smířlivě.

Všechno připraveno

A prozrazuje, že pro holčičku mají doma už všechno připraveno. S manželem mají i vybrané jméno.„Ale neprozradíme ho, má to být překvapení i pro naše rodiče," říká Katka.

A bude po porodu hned pracovat? „Určitě si dám delší pauzu, chci se dítěti maximálně věnovat. Doufám, že budu moci dlouho kojit, o nějaké práci v nejbližší době neuvažuju," upřesňuje nastávající maminka.

Tetx a foto: Korzo

Přečtěte si také


Diskuse: Kateřina Kristelová má hrůzu z porodu

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci