Vyhrál 780 milionů a vypěstuje hezčí karotky

21.6.2009 00:00   |   Bydlení
Čtyřiasedmdesátiletý anglický zahrádkář Brian Caswell tento týden vyhrál 25 milionů liber (780 milionů korun). Mimochodem aktuální výše českého jackpotu v euromiliónech je 84,3 miliónu korun.

Vyhrál 780 milionů a vypěstuje hezčí karotky

Brian se svojí ženou Joan (71) přemýšleli o tom, co s výhrou, a dospěli k závěru, že si za nějaké peníze najmou experta na zeleninu. Brian by se chtěl naučit pěstovat lepší mrkev.

Caswell sice vyhrál už několik cen se zeleninou ze své zahrádky, kterou spolu s manželkou obdělává v Halliwellu. Ale mrkev mu nějak nejde. „Mrkev se snažím pěstovat od té doby, co zahrádku máme, ale nikdy se mi to moc nedařilo," řekl výherce reportérům. „Teď si chci najmout profesionála a vzít ho tam. Řeknu mu, aby mi s tím problémem pomohl."

Role se vyměnily

Zahrádkář se přiznal, že se rozhodl zveřejnit, že je výhercem tak velké sumy, na radu operátora loterie. „Jak by se to dalo udržet v tajnosti? Ono to prostě nejde," míní Brian Caswell.

Jeho žena říká, že se pořád ještě snaží nějak si zvyknout na myšlenku, že jsou teď bohatí. „Dřív jsme my byli ti lidé, co sedí a dívají se v televizi na celebrity. Teď sedí před televizory jiní lidé a dívají se na nás," dodala Joan Caswell.

Korzo
Foto: The Times

Přečtěte si také


Diskuse: Vyhrál 780 milionů a vypěstuje hezčí karotky

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci