Jamie Oliver vyrazil na nákupy v novém Range Roveru

15.12.2018 01:00   |   Společnost
Světoznámý šéfkuchař Jamie Oliver se stal jedním z prvních řidičů nového Range Roveru Evoque. Jamie se zastavil na několika svých oblíbených gurmánských místech v Londýně, aby nakoupil suroviny na přípravu toho nejlepšího vegetariánského burgeru ve městě.

Oliver

Ten připravoval pro hosty akce Range Rover Evoque Experience. V rámci celosvětového uvedení tohoto nového vozu se Jamie proplétal rušnými londýnskými ulicemi, aby vyzvedl všechny potřebné ingredience na přípravu Bhaji burgeru inspirovaného indickou kuchyní.

Při vzpomínkách na svůj pořad Naked Chef days se Jamie zastavil pro koření a jogurt v Taj Stores a pro pečivo v pekárně Beigel Bake v ulici Brick Lane. Projel vodou a přejel několik ramp v tunelech bez jediného škrábance.

Zaparkovat vůz v Londýně není vůbec snadné. Ale Jamie to zvládl velice snadno, protože využil funkci ClearSight Rear View. Ta přenáší pohled ze zpětného zrcátka na obrazovku s vysokým rozlišením, čímž poskytuje neomezený výhled na vše, co se odehrává za vozidlem.

„Tento vůz jsem si zcela zamiloval. Moc jsem si užil jízdu rušnými londýnskými ulicemi a skrz vodu v tunelech na Bishopsgate,“ řekl Jamie Oliver.

„Vždy jsem měl rád značku Land Rover a loni jsem si skvěle užil čas při navrhování mého vlastního auta s kuchyní (na snímku). Když jsem byl osloven s nabídkou otestovat nejnovější model Range Roveru Evoque, neváhal jsem ani minutu,“ dodal šéfkuchař.

„Skutečnost, že Land Rover dokáže vytvořit něco tak všestranného jako Discovery a agilního jako je Evoque, je dokladem brilantnosti této britské značky.“

Model Range Rover Evoque kombinuje historické dědictví značky Range Rover s nejmodernějšími technologiemi. Vůz maximálně odpovídá potřebám dnešních zákazníků. Model je velmi agilní, čímž se stává ideálním vozem pro jízdu po úzkých městských ulicích.

Nechcete-li zkusit nový model Rage Roveru, nabízíme alespoň jeden z mnoha úspěšných receptů Jamieho Olivera. Je z dobře dostupných ingrediencí a určitě už za půl hodinky můžete hodovat.

Vepřový burger podle Jamieho Olivera

Na jeden burger potřebujeme jednu zralou hrušku, 50 g salátu ze špenátu, rukoly a řeřichy, 150 g mletého vepřového masa, hamburgerovou bulku, 30 g sýru s modrou plísní, olivový olej, červený vinný ocet, sůl a pepř.

Hrušku nakrájíme po délce na co nejjemnější plátky. Zlehka je promícháme se salátovými lístky, trochou  olivového oleje a červeného vinného octa a špetkou černého pepře.

Vepřové maso rukama prohněteme se špetkou soli a pepře a vytvarujeme na dlani asi centimetr silnou placku.

Placku potřeme olivovým olejem a zprudka smažíme dvě minuty.

Mezitím rozkrojíme bulku a dáme ji také do pánve, aby se dozlatova opekla.

Burger obrátíme a po dvou minutách k němu do pánve rozdrobíme sýr. Maso položíme na sýr,  aby se sýrem obalilo a přemístíme na žemli.

Na burger přidáme něj tolik salátu s hruškou, kolik se na něj vejde, přiklopíme a přimáčkneme. Servírovat můžeme se zbylým salátem.

ozt, ŽenyproŽeny.cz

Přečtěte si také


Diskuse: Jamie Oliver vyrazil na nákupy v novém Range Roveru

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci