Ticho před bouří – zvraty a vášně s odleskem Oscarů

14.9.2018 00:00   |   TV a FILM
VIDEO – Thriller plný zvratů a vášní Ticho před bouří s Matthew McConaugheym a Anne Hathaway v hlavních rolích má všechny předpoklady stát se jedním z diváckých zážitků roku.

Ticho před bouří

Vedle napínavého příběhu, dusné atmosféry a oscarového hereckého obsazení je jedním z lákadel thrilleru Ticho před bouří i jeho tvůrce. Režisér Mark Knight totiž napsal jiné thrillery Špína Londýna či Východní přísliby a stvořil seriály Taboo a Peaky Blindres – Gangy z Birminghamu.

Video
Trailer k americkému thrilleru Ticho před bouří

Všechna tajemství jednou vyplují na povrch. Baker (Matthew McConaughey ) toho má asi dost za sebou. Svoje životni rány si chladí v klidu a vedru rajského exotického ostrova kdesi v Karibiku.

Z lodi do baru...

Živí se tu jako rybářský průvodce, má svou loď s názvem Ticho před bouří, ve vesnici má domek i milenku (Diana Lane) a nehezkou minulost zapíjí v baru.

Ticho jeho života rozčísne jako blesk bývalá žena Karen (Anne Hathaway). A přinese bouři. Zničehonic se objeví a zoufale požaduje po Bakerovi, aby zabil jejího současného násilnického manžela.

Ve jménu jejich společného syna i ve jménu jednoho milionu dolarů jako odměny má vzít jejího manžela na rybářskou výpravu a uprostřed oceánu ho hodit žralokům.

Vlna vášní

Baker nejprve odmítá, ale klidné vody karibského ráje jsou už nevratně zčeřené. Výčitky a strach o syna ho začnou ještě více pronásledovat a začne o návrhu přemýšlet. Následná vlna vášní, událostí a zvratů odhalí i ta nejskrytější tajemství.

Společnost úspěšných

Sluší se připomenout, že Matthew McConaughey získal Oscara  v roce 2014 za Klub poslední naděje. Anne Hathaway obdržela zlatou sošku o rok dřív za strhující výkon ve vedlejší roli v Bídnících. Oba mají bezpočet dalších prestižních cen a uznání.

Thriller Ticho před bouří vzbuzuje zvědavost a očekávání také kvůli  autorovi  Stevenu Knightovi , který film napsal i natočil. Je autorem Špíny Londýna, za níž získal nominaci na Oscara, Východních příslibů, Noční jízdy a dalších děl. 

ozt, ŽenyproŽeny.cz
Foto Bontonfilm

Přečtěte si také


Diskuse: Ticho před bouří – zvraty a vášně s odleskem Oscarů

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci