Mamma Mia! Nesmrtelná ABBA se vrací!

4.7.2018 00:00   |   TV a FILM
VIDEO – Největší letní filmová pohoda se vrací. A s ní i nakažlivě lenošivá nálada pohádkového ostrova Kalokairi, nesmrtelná ABBA a herci, kteří si s chutí zopakovali velkolepý řecký mejdan.

Mamma Mia! Nesmrtelná ABBA se vrací!

Je to přesně deset let, co muzikál Mamma Mia! málem zboural kina po celém světě. Jen u nás jej vidělo skoro 750 tisíc diváků, kteří od té doby sní věčný sen o pokračování.

Sice to trvalo relativně dlouho, zato v pokračování Mamma Mia! Here We Go Again dostanete hned dva příběhy v jednom!

Video
Trailer k filmu Mamma Mia! Here We Go Again

Donna poznává svět

S tím prvním se vrátíme do časů, kdy byla Donna (Meryl Streep a Lily James) čerstvou absolventkou univerzity, chtěla poznávat svět a netušila, že brzy narazí na tři civilizované mladíky a jeden necivilizovaný řecký ostrov a totálně se jí změní život.

Druhý příběh se odehrává přesně deset let po událostech prvního dílu, kdy zcestovalejší a moudřejší Sophie (Amanda Seyfried) plánuje velkolepé znovuotevření rodinného hotelu na Kalokairi.

Propletenec příběhů

Na slavnosti se samozřejmě sjedou všichni „obvyklí podezřelí“, včetně trojice jejích charismatických tatínků (Colin Firth, Stellan Skarsgård a Pierce Brosnan ).

Oba příběhy se rafinovaně proplétají a propojují písničkami švédského hudebního zázraku jménem ABBA, ať už novými aranžemi kousků, které zazněly už v minulém díle, nebo hity, na něž se předtím nedostalo.

Benny Anderson, jeden z pilířů skupiny ABBA, se na pokračování podílel jako výkonný producent a slibuje, že pokračování by mělo divákům přivodit stejně nakažlivou náladu, jakou cítili u jedničky.

Ta pravá Donna

„Jsem moc rád, že se nám vrátili všichni herci, a hlavně že jsme jako mladou verzi Donny obsadili Lily James. Ta holka skvěle zpívá, ale navíc vás hned v první záběru přesvědčí, že tohle je pravá Donna,“ říká Anderson.

Snímek  režíroval Ol Parker, který se podílel i na scénáři spolu  Richarde Curtisem  a Catherine Johnson. Hrají: Amanda Seyfried, Lily James, Meryl Streep, Pierce Brosnan, Andy Garcia, Colin Firth, Stellan Skarsgård, Christine Baranski, Julie Walters, Cher.

ozt, ŽenyproŽeny.cz

Přečtěte si také


Diskuse: Mamma Mia! Nesmrtelná ABBA se vrací!

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci