Kouzla existují a Amy Schumer je božská!

5.6.2018 00:00   |   TV a FILM
VIDEO – Být sexy je nejvíc a každá žena je tak krásná, jak se sama cítí. V romantické komedii Jsem božská hraje Amy Schumer úplně obyčejnou holku „krev a mlíko“, která po ráně do hlavy začne sama sebe vidět a vnímat jako super kočku. A taky se podle toho začne chovat.

Jsem božská

Renee je běžná žena s lehkou kolísavou nadváhou a s těžce kolísavým sebevědomím. Má kámošky, má práci, občas i kluka, občas i na delší dobu, ale když se podívá do zrcadla, vidí jenom to nejhorší. Znáte to asi taky.

Video
Trailer k romantické komedii Jsem božská

Osudové fitko

Při jedné z jízd ve fitku, kde na rotopedu marně stíhá nižší váhu, spadne a praští se do hlavy. Pro jistotu hned dvakrát. Když se pak probere, zjistí, že kouzla a spravedlnost přeci jen existují. Stala se z ní totiž neodolatelná krasavice, najednou vypadá jako božská supermodelka!


V osudovém fitku…

Celý život se od základu změní. Má to jen jeden háček. Ve skutečnosti se nic nezměnilo, špíčky jsou přesně tam, kde byly, a ona je jediná, kdo se jako luxusní kost vidí.

Život dostává grády

Ale to vůbec nevadí, Renee se cítí sexy, je božská, a život dostává grády. A každý, kdo ji potká, se nestačí divit. Začíná flirtovat, chce novou práci, možná by mohla být i modelkou, kdyby byla povrchní.


Proč se upejpat? 
 

Nebojí se být lehce vyzývavá vůči šéfovi a vůbec, celý svět jí najednou leží u nohou. Nebojí se soutěže krásy v plavkách a to vůbec nejdůležitější – nebojí se zamilovat.

V dalších rolích bláznivé romantické komedie se představí Michelle Williams, která si po čtyřech nominacích na Oscara střihla bláznivou komediální roli.


Naomi Campbell a Michelle Williams

Legraci z kultu krásy, ze sebe i ze světa módy a modelingu si zde dělají skutečné sexbomby topmodelka Naomi Campbell, modelka a herečka Emily Ratajkowski nebo legenda modelingu Lauren Hutton.

Amy bez servítků

Komička Amy Schumer je provokativní, otevřená a nebere si žádné servítky, ať hovoří o životě, vztazích nebo o sexu. A o něm mluví hodně. Proslavila se v žánru stand-up komedie, vydala knižní bestseller, má svůj vlastní seriál a svoje příznivce baví i v celovečerních komediích.


Všichni se dívejte! Jsem božská!

Komedie Vykolejená, kterou napsala a kde hrála hlavní roli, získala dokonce dvě nominace na Zlatý Glóbus.

ozt, ŽenyproŽeny.cz
Foto Bontonfilm

Přečtěte si také


Diskuse: Kouzla existují a Amy Schumer je božská!

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci