Láska bez bariér začala vlastně vylhanou bariérou

15.6.2018 00:00   |   TV a FILM
VIDEO – Jocelyn je úspěšný podnikatel, sukničkář a nenapravitelný lhář. Snaží se svést mladou a krásnou Julii předstíráním, že je tělesně postižený. Ale ta mu představí svou sestru Florence na invalidním vozíku.

Láska bez bariér

Jocelyn (Franck Dubosc) představuje přesně ten prototyp muže, který se snaží obelstít a ulovit každou ženu, která kolem něj třeba jen projde a stojí za hřích. Používá základní postupy: vytahuje se, přetvařuje se a především si neustále vymýšlí.

Video
Trailer k francouzskému filmu Láska bez bariér

A když jej náhodou přistihne nová sousedka Julie (Caroline Anglade) v situaci, kdy zrovna sedí na invalidním vozíku po matce, a chce o něj začít pečovat, jeho srdce zajásá.

Má nový trik

Repertoár svůdnických postupů si právě rozšířil o nový trik a navíc se díky němu seznámil s krásnou ženou.

Ale vše se zkomplikuje, když přijme její pozvání na oběd k rodičům. Setká se zde totiž s Juliinou sestrou Florence (Alexandra Lamy). Což by v jiné situaci určitě uvítal, jenže i ona sedí na vozíku.

Ouha! Zamiluje se!

Bohužel se oproti němu z něj nedokáže jen tak zvednout. A Jocelynovi se přihodí to, co nečekal. Beznadějně a romanticky se do Florence zamiluje.

Ale jak jí má prozradit, že jim na procházku stačí jen jeden vozík?

Můžeme žít vzpřímeně

Film Láska bez bariér režíroval Franck Dubosc, který je i autorem scénáře a s chutí si zahrál hlavního hrdinu. „Vždy jsem chtěl vyprávět milostný příběh založený na rozdílu, který není kulturní ani společenský, ale fyzický,“ prozrazuje o svém přístupu k filmu.

„Ti, kteří jsou osudem odsouzení na vozík, se od ostatních nijak neliší. Jsou jiní jen vnějškově. Nechci nikoho poučovat. Jen chci ukázat, že je potřeba se zajímat o to, co je uvnitř lidí. Všichni můžeme žít vzpřímeně. Pokud chceme…,“ dodává Dubosc.

ozt, ŽenyproŽeny.cz
Foto CinemArt

Přečtěte si také


Diskuse: Láska bez bariér začala vlastně vylhanou bariérou

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci