Jsou Keanu Reeves a Winona Ryder ti praví?

7.8.2018 00:00   |   TV a FILM
VIDEO – Co se škádlívá . . . Keanu Reeves a Winona Ryder se po dlouhé době potkávají na filmovém plátně v komedii Ten pravý, ta pravá?, kterou natočil režisér Victor Levin.

Reeves a Ryder

Keanu a Winona se setkají na svatbě jako hosté, ale romantická atmosféra, všeobecné veselí, smích a štěstí je jim protivné. Tenhle víkend je potřeba hlavně přežít, co nejdřív zmizet a nikoho z těch usměvavých svatebních troubů už nikdy nevidět.

Video
Trailer ke komedii Ten pravý, ta pravá?

Omyl jim pomůže

Dvojice spolu v legendárním filmu Dracula vytvořila příběh velké, upřímné a čisté lásky. V komedii Ten pravý, ta pravá? do sebe vrazí jako věčně nepříjemní a nabručení samotáři na svatbě, kam prostě museli.

Omylem se dají do řeči už na letišti během cesty a hned zjistí, že mají vlastně hodně společného: nenávidí ženicha, nevěstu, svatby a ze všeho nejvíc začnou nenávidět sebe navzájem. Oba by chtěli být úplně jinde, nejlépe sami a hlavně se navzájem nikdy nevidět.

Stát se může cokoliv

Jejich sarkasmus je na akci plné šťastných lidí, kteří se chtějí bavit, postupně od všech ostatních izoluje, až si prostě zbydou a musí si začít povídat. A když si s někým povídáte a pijete u toho víno, může se nakonec stát cokoliv.

Někde hluboko možná mají i srdce, nechtějí se ale s nikým bavit, od všeho si drží odstup, někdy jsou hodně nepříjemní a svoje okolí častují ironií a sarkasmem. Jsou na zabití, přesto máme filmové bručouny rádi. Nejen proto, že očekáváme jisté napravení, ale především proto, že jsou prostě neodolatelní.

Jack Nicholson v Lepší už to nebude, Harrison Ford v Šest dní, sedm nocí, Ondřej Vetchý s Bezva ženskou na krku, Julia Roberts ve Svatbě mého nejlepšího přítele anebo zlobr Shrek ve své bažině. Budou Keanu Reeves a Winona Ryder stejně nesnesitelní?

Jaké bude finále?

Keanu Reeves se svého času vydobyl pevné místo v mnoha ženských srdcích díky filmům jako Bod zlomu, Dracula, Nebezpečná rychlost, Dům u jezera nebo jako Neo v sérii Matrix. Pak zdrsněl jako Constantine a zabiják John Wick.

V komedii Ten pravý, ta pravá? nešetří suchými hláškami a nenávistí k celému světu po vzoru svých akčních rolí, možná ale bude čelit romantickému finále.

Winona Ryder ví, jak chutná sláva. Střihoruký Edward, Věk nevinnosti, Dracula nebo Podzim v New Yorku z ní udělaly hvězdu první velikosti. V poslední době hraje v extrémně populárním seriálu Stranger Things, komedie Ten pravý, ta pravá? ji teď po mnoha letech znovu vrací i na plátna českých kin.

ozt, ŽenyproŽeny.cz
Foto Bontonfilm

Přečtěte si také


Diskuse: Jsou Keanu Reeves a Winona Ryder ti praví?

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci