Karel Gott je po chřipce opět ve formě. Má svou hvězdu, chystá megakoncert

7.3.2018 00:00   |   Společnost
VIDEO – Dobrá zpráva pro fanoušky Karla Gotta! Po ošklivé chřipce se dal již dohromady a poté, co oznámil, že na červen chystá megakoncert v O2 aréně, poctil svou návštěvou Ranní show Evropy 2 (na titulním snímku je s Patrikem Hezuckým).

Karel Gott

Ačkoliv by se zprvu mohlo zdát, že v krátké době jde o další posilu týmu Evropy 2 hned po půldruhém měsíci, kdy Ranní show svoji novou rubrikou ozvláštnila zpěvačka Victoria, není tomu tak.

Karel Gott by jistě humorem a vtipnými postřehy mezi Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým zabodoval, ale ve vysílání byl za jiným účelem.

Mistr byl totiž pozván jako významný host moderátorské dvojice Mareš & Hezucký. A je pravdou, že občas byl i vtipnější, než třeba sám čerstvý novomanžel Leoš Mareš...


Karel Gott ve studiu Ranní show na Evropě 2

Ve vysílání Ranní show se Leoš Mareš neopomenul Karla Gotta zeptat, jak v právě panujících mrazech vzdoruje zimě. A samozřejmě mu touto otázkou nahrával na odpověď, která by se mohla opřít do Leošových oblíbených kožichů. Nic takového ovšem nepřišlo.

Mrazům prý náš dvaačtyřicetinásobný Slavík skutečně čelí v kožichu:

„Já mám tedy opravdu takový kožich z Kanady – je fakt jako medvěd. Nevejdu se s ním ani do tramvaje,“ nechal se slyšet Karel Gott.

Video
Mistrovo blahopřání

Karel Gott, který oslavil šedesát let na hudební scéně a má už svou hvězdu na pražském Chodníku slávy připravenou k zítřejšímu odhalení, při návštěvě rádia Evropa 2 rovněž pogratuloval ke dvacátému výročí moderátorům Ranní show:

„Chtěl bych tady popřát pánům Patriku Hezuckému a Leoši Marešovi dalších dvacet let úspěchů, jaké doposud měli – to ani nemusím zdůrazňovat. Dvacet let je dvacet let. To říká všechno! Protože mít úspěch dvacet let, to znám sám od sebe, to je dřina.“

„A pak si představte šedesát let,“ dodal Mistr se zřetelným odkazem na vlastní kariéru.

„Šedesát let Ranní show? To nevydržím!“ upřímně se zhroutil Patrik Hezucký.

bri, ŽenyproŽeny.cz
Foto: Evropa 2

Přečtěte si také

Diskuse: Karel Gott je po chřipce opět ve formě. Má svou hvězdu, chystá megakoncert

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci