Záletník Jiří Langmajer v Seznamce narazí

4.6.2016 00:00   |   TV a FILM
VIDEO – Seznamte se a množte se. Začít můžete s úsměvem u letní romantické komedie Sezn@mka s čerstvým padesátníkem Jiřím Langmajerem v hlavní roli.

Seznamka

Adam a Eva měli k seznámení ideální podmínky, dnes se ale nalezení partnera může stát tvrdým oříškem. Právě uvěřitelné i neuvěřitelné situace a setkání při trnité cestě za tím pravým protějškem ukáže komedie Sezn@mka.

Podle svého scénáře film natočila Zita Marinovová. Spolu s Jiřím Langmajerem v něm hrají Adéla Gondíková, Zuzana Kajnarová, Marie Doležalová, Šárka Vaculíková, Ladislav Hampl, Petr Vondráček, Lukáš Pavlásek a další.

Video
Trailer k filmu Seznamka

Co všechno se může stát

„Léta randění, blbnutí na seznamkách a je to pořád stejný,“ povzdychne si hrdinka filmu a její další rande na inzerát s tváří Lukáše Pavláska se rychle zařadí do jejího oddílu katastrof.

Seznam příšerných schůzek postupně rozšiřují další postavy. Sezn@mka je totiž komedie o mužích, ženách a zajímavém fenoménu doby – internetové seznamce. A samozřejmě o tom, co všechno se na takovém rande naslepo může stát.

Štika v rybníku

Ale pozor, v rybníku hledajících se může objevit i dravá štika. Jiří Langmajer jako šéf seznamky čelí stížnostem nespokojených dam. Ve jménu firmy a ve jménu příležitosti, která dělá zloděje, musí ukázat, že chlapi nejsou pouze hlupáci.

S šarmem a roztomilostí slavného filmového Kristiána vyráží jako nové rande na schůzky s klientkami. Vyzbrojen informacemi z jejich dotazníků vystupuje jako muž jejich snů. Po několika naplněných schůzkách ovšem beze stopy mizí.

On totiž manželku nehledá, vždyť doma už jednu má. A ta má zase kamarádku, která hledá na seznamce... a tu Jiří Langmajer také svede.

Smyčka kolem záletníka se začíná utahovat a ve vzduchu visí společný ženský slib, že pomsta bude sladká…

Kolik je v Česku letušek?

Odpradávna existovali dohazovači a zprostředkovatelé sňatků. S rozvojem tisku nastoupily seznamovací inzeráty, oblíbené bývaly televizní seznamovací pořady.

Možnosti internetu pak udělaly ze seznámení naslepo opravdovou džungli, kde se každý může stát, kýmkoliv se mu zachce.

„Člověk se nestačí divit, kolik je v Česku letušek a pilotů,“ říká jeden z provozovatelů internetové seznamky.

Komedie Sezn@mka, která vyjde koncem listopadu také na DVD, se částečně točila i na Kanárských ostrovech. Hudbu k filmu složili Vašo Patejdl a Petr Janda.

ztp, ŽenyproŽeny.cz
Foto: Bontonfilm

Přečtěte si také

Diskuse: Záletník Jiří Langmajer v Seznamce narazí

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci