Cesty domů přivítají Kateřinu Brožovou a Petra Štěpánka

12.6.2012 12:00   |   TV a FILM
Seriál Cesty domů bude mít od půlky června pauzu, ale od září přijdou další díly v nové řadě seriálu a s nimi i několik nových postav. Jednu z nich ztvární Kateřina Brožová, jejího partnera pak Petr Štěpánek.

Cesty domů

Kateřina hraje atraktivní ředitelku charitativní nadace Helenu Šeborovou, krásnou a úspěšnou ženu, která žije víc než patnáct let ve vztahu s podnikatelem Václavem Janákem. V životě se jí podařilo leccos, kromě jednoho. Bohužel neměla to štěstí, aby si mohla pochovat své vlastní dítě. Proto se zaměřila na charitativní činnost. Založila nadaci, která pomáhá nemocným dětem.

Do rozjetého vlaku

Kateřina Brožová začala natáčet už na začátku června. „Se seriály už mám dost zkušeností, ale Cesty domů jsou pro mě nové v tom, že poprvé naskakuju tak zvaně do rozjetého vlaku. Do projektu, který už skoro dva roky běží a točí se hodně rychle, takže je potřeba zvládnout v krátké době hodně textu,“ říká herečka.

„Ale hned první den, kdy jsem točila obrazy s panem režisérem Jaromírem Polišenským, pro mě novým a velmi příjemným, jsem se tu zabydlela a cítila se jako doma. Seriál jsem v průběhu těch dvou let nesledovala pravidelně, ale to, co jsem viděla, bylo na vysoké profesionální úrovni. Proto když jsem dostala nabídku hrát Helenu, velmi mě potěšilo, že můžu do této společnosti vstoupit. Navíc s panem režisérem Jiřím Adamcem jsem pracovala několik let, proto jsem ani chvilku neváhala,“ vysvětluje.

Se Štěpánkem před kamerou poprvé

Brožovou čeká v seriálu hodně zajímavá dějová linka. „S postavou Heleny se teprve seznamuju. Zatím o ní vím, že není potvora, ale hodný a vlídný člověk, který se snaží pomáhat druhým a taky s každým pokud možno po dobrém vyjít. Do děje zasáhne hned od prvních dílů, a poměrně dramaticky,“ přibližuje Kateřina.

Partnera Kateřiny Brožové – podnikatele Václava Janáka – bude v Cestách domů hrát Petr Štěpánek. „Před kamerou se setkáváme poprvé, ale jinak se známe velmi dobře. Zhruba osm let se totiž pravidelně potkáváme v divadle, hrajeme spolu v muzikálu Noc na Karlštejně. Zrovna nedávno jsme si říkali, že bychom si spolu rádi zahráli v nějakém dalším projektu. Tak teď se budeme potkávat v Cestách domů a já se na to moc těším,“ říká herečka.

ptz, Ženy proŽeny.cz
Foto: FTV Prima

Přečtěte si také


Diskuse: Cesty domů přivítají Kateřinu Brožovou a Petra Štěpánka

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci