Podzim ovládnou kabátky, sáčka, bundičky

19.8.2010 14:00   |   Styl
Podzim je tu za pár týdnů a nemůže nás zaskočit nepřipravené! Pro letošek bychom si měly určitě udělat alespoň malou inventuru kabátků, bundiček...

kabatky podzim

Máte ještě děti na prázdninách a velkou chuť si v klidu projít nějaké velké nákupní centrum? Přemýšlíte nad tím, co se bude nosit na podzim? Pak můžeme poradit.

Velké oděvní firmy již zveřejnily svůj sortiment pro tuto sezónu. A jednoznačně v něm kralují krátké kabátky!

Sáčka, bundičky, kabátky. Právě tyto oblíbené součásti oblečení zažívají nebývalý vzestup. Nosí se samozřejmě ke kalhotům i k sukním.

V módě jsou krátké délky, ale musíme počítat s tím, že určitému typu postavy moc nesluší. Mají smůlu ty malé kulaté, které by měly, pokud se rozhodnou pro krátké sáčko, volit alespoň stejnou barvu, jakou mají kalhoty či sukně.

Značka "Bandolera" je určena především pro nezávislé aktivní ženy. Nyní přináší tento inspirativní dragounský střih kabátku v jasně červené barvě. Ozvláštňují jej nášivky a asymetrický střih (pro zvětšení klikněte na horní snímek).


Tradiční "s.Oliver" je značka dobře známá svým kvalitním oblečením, ale také obuví. Velmi vyhledáváné jsou třeba její kozačky i kabelky a především bundy.


Pro nastávající podzimní módní sezónu přichází "s.Oliver" s klasickým redingotovým střihem (pro zvětšení klikněte na snímek) – například v této variantě příjemně modrého kabátku.


V měsících, kdy budou již převládat především výrazně chladné a deštivé dny, můžeme volit nepromokavý kabátek od značky "Bandolera".

Nepromokavý kabátek zvýrazňuje chlupatý límec stejně jako i další ukázku od stejné značky. Tady se v efektní světlé barvě navíc představuje neobvyklá kombinace s úpletem (pro zvětšení klikněte na snímky).

zap

Přečtěte si také


Diskuse: Podzim ovládnou kabátky, sáčka, bundičky

Kabátek

27.9.2016   |   23:00   |   od: Anna
Chtěla bych ten modrý kabátek, ale jaksi ho nemohu nikde najít, ani samotný s.Oliver ho už nenabízí...
Zobrazen poslední příspěvek, celkový počet 1 příspěvek.
poslední příspěvek: 27. 9. 2016 23:00
ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci