Janě Plodkové nepřinesl Český lev štěstí

16.4.2010 00:00   |   Společnost
Herečka Jana Plodková (28) byla za postavu Hany ve filmu Protektor oceněna Českým lvem za hlavní ženský herecký výkon. Moc štěstí jí to však nepřineslo.

Plodková

Novou filmovou roli zatím nemá a k tomu se ještě rozešla se svým přítelem. „Ale hlavně, že jsem zdravá a ten rozchod jsem také přežila," kontruje křehká kráska, kterou nyní vídáme v televizním seriálu Zázraky života v roli lékařky Elišky Diamantové.

Sluníčko pomůže zhojit rány

„Zázraky života jsou o touze lidí mít dítě. Já zatím na miminko nepomýšlím, ani na to nejsem psychicky připravena. Teď myslím hlavně na práci. Třeba na to, jakou zajímavou roli získám. Původně jsem o seriál vůbec nestála, ale když jsem zjistila, kteří výborní herci v Zázracích života hrají, tak jsem do něj ráda vstoupila."

Nová herecká kometa na sebe také prozradila, že má velkou zálibu v módě, zejména pokud jde o kabáty a saka. Kabátů má deset, sak pět. Ale ze všeho nejvíc se teď raduje z pěkného počasí, které konečně přišlo po dlouhé zimě. „Jaro totiž vždycky dodá novou energii. Můj přítel mi hodně ublížil, tak navíc doufám, že mně sluníčko pomůže rány zhojit," dodává Jana smutně.

Text a foto: Korzo

Přečtěte si také


Diskuse: Janě Plodkové nepřinesl Český lev štěstí

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci