Vojtek Josef a Roman příbuzní nejsou

8.4.2010 00:00   |   Společnost
Dva slavní Vojtkové – Pepa (44) a Roman (37) – se sice sešli v jednom divadle, ale příbuzní rozhodně nejsou. Prokázaly to jejich rodokmeny.

Vojtkové

„Nechali jsme si s Pepou srovnat naše rodokmeny – už ani nevím, do kterého kolena – a žádné společné předky jsme nenašli. Takže jde prostě jen o pouhou shodu příjmení," upřesnil vsetínský rodák Roman Vojtek.

Josef Vojtek se ženou
Josef Vojtek s manželkou Jovankou

Nenávidí se? Jsou přátelé!

Sem tam se objeví zaručená zpráva, že se nemají rádi, nebo se dokonce snad i nenávidí. Není to pravda. Oba Vojtkové spolu navíc nyní vystupují na scéně pražského Divadla Hybernia v muzikálu Baron Prášil a ve skutečnosti jsou docela dobří přátelé.

Pepa Vojtek, lídr rockové kapely Kabát a muzikálový herec, říká, že Romanovi, který září v několika televizních seriálech i muzikálech, určitě nezávidí. A že by se nesnášeli, jak se někde dočetl?

„To je blbost, nevím, kdo si to vymýšlí," tvrdí Josef, který pochází ze severočeských Teplic. Navíc, prezentovat se jako herec před televizní kamerou prý Pepa rozhodně netouží.

Roman Vojtek se ženou
Roman Vojtek s manželkou Terezou


Na rozdíl od Josefa Vojtka zase naopak Romana vůbec neláká zpívat s rockovou kapelou.

„Nedokážu úplně přesně říct, co mě baví víc – jestli divadlo, nebo film a seriály, či snad tanec. I když možná asi to divadlo. Je mnohem bezprostřednější, má zcela jinou atmosféru. Myslím, že se to nedá s ničím jiným srovnat," svěřuje se jeden z našich nejoblíbenějších seriálových i muzikálových herců.

Text a foto: Korzo

Přečtěte si také


Diskuse: Vojtek Josef a Roman příbuzní nejsou

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci