Monika Absolonová skončila jako uklízečka

6.4.2010 00:00   |   Společnost
O zpěvačce Monice Absolonové (33) je známo, že si na jaře občas hodně popláče. Je těžká alergička, takže pro ni příchod jara vždycky znamená velké utrpení.

Absolonová

Důvodem slzavých očí tedy nejsou žádná příkoří, ani fakt, že v Divadle Broadway skončila jako uklízečka. Už loni se ale její situace značně zlepšila. Monika díky novým lékům dostala nemoc pod kontrolu.

„V podstatě už mám jen minimální problémy. Navíc, letos jsem se jara opravdu nemohla dočkat. Říkala jsem si, ať se třeba ukýchám, jen aby už bylo sluníčko a teplo," přiznává Monika Absolonová.

Úklid jejím koníčkem není

Jaro prý přivolávala alespoň tím, že si koupila něco hezkého na sebe. A také se dala se do gruntování. Nejen doma! V domovském Divadle Broadway získala Monika Absolonová roli uklízečky v chystané muzikálové parodii Je třeba zabít Davida! Slavnostní premiéra bude už za tři týdny, 28.dubna. A tak se učí kvalitně a správně uklízet i na jevišti pod dohledem režiséra Radka Balaše.

„Že by bylo uklízení mým koníčkem, to tedy zrovna říci nemohu, ale někdo to přece dělat musí. Každopádně v divadle je to velká legrace. Moc si to užívám a všichni se výborně bavíme," dodává Monika Absolonová a zručně se ohání hadrem.

ko

Přečtěte si také


Diskuse: Monika Absolonová skončila jako uklízečka

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci