Zklamaná Konečná: Cameron mi nezavolal!

31.3.2010 00:00   |   Společnost
Herečka Vanda Konečná (38) má ráda humor a tvrdí o sobě, že žádnou legraci nikdy nezkazí. Na apríla si ale musí dávat dobrý pozor. Říká totiž, že dokáže naletět každému, je prý strašně důvěřivá. A to se jí loni vymstilo. Pár dní marně čekala na vysněný telefon...

Vanda Konečná

Jejím přáním totiž je získat zajímavou filmovou roli. Nemusí být ani velká, ale prostě taková, která ji osloví… A už si myslela, že ji má téměř na dosah. Oscarový režisér James Cameron se ovšem nakonec nikdy neozval.

Rodačka z Prešova žije už pár let s rodinou v Praze a zahrála si v několika českých seriálech, v muzikálu Cikáni jdou do nebe a ve filmu Adéla ještě nevečeřela. Nově bude hrát i v muzikálu Kdo chce zabít Davida. Má svůj fanklub a na nedostatek práce si nemůže stěžovat.

Ve čtvrtek si dá pozor

Půvabná matka pětileté dcery Laury vzpomíná, jak jí někdo z přátel zavolal, že v Praze bude točit nový film James Cameron. Ze štábu se jí prý ozvou, protože režisér pro ni má připravenou roli. Nic přesnějšího ale volající neřekl.

"No tak, to mě dostalo! Nahé fotky nebo nabídky spojené s určitými věcmi, jak bych to řekla, no asi morálkou…, ty bych hned odmítla. Ale zahrát si ve filmu takhle slavného režiséra, z toho jsem byla nadšená," přiznává Vanda se smíchem.

Pak si dala během příštích dnů pár věcí dohromady a došlo jí, že šlo o aprílový žert. "Byl ale opravdu povedený. Takový, na jaký se nezapomíná," směje se Konečná.

Text a foto: Korzo

Přečtěte si také
 

Diskuse: Zklamaná Konečná: Cameron mi nezavolal!

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci