Diskuse ke článku:
Hubnutí: největší bludy a pravdy

zpět na článek

Přidat příspěvek

Text pište českou a slovenskou klávesnicí – s háčky, čárkami, stříškou atd.
Děkujeme Vám!

ještě zbývá znaků

52 + 1 =
Přidat příspěvek
Text pište českou a slovenskou klávesnicí – s háčky, čárkami, stříškou atd.
Děkujeme Vám!
3

Snídejte a jezte několkrát denně!

8.12.2009    |    09:26    |    od: Kuča    |    reagovat
Souhlasím s tím, že hodně je hubnutí o psychice. Ale rozhodně je základem nepřejídání se a pohyb. Já se snažila zhubnout několik let a až když jsem se naučila pravidelně snídat a jíst několikrát denně a ne jen jednou nebo dvakrát zato o to víc, tak mi šla váha dolů. Dávám si k snídani Fitness od Nestlé, svačím ovoce a zeleninu a kolem poledne se normálně naobědvám. Odpoledne zase svačím a na večer se snažím jíst jen něco malého. A samozřejmě se snažím hodně hýbat. Z práce chodím domů pěšky a nejezdím výtahem. Plus chodím dvakrát týdně na cvičení.
Myslím, že je tedy důležitá strava, pohyb i psychika. A popravdě, když se hýbu a nepřejídám, tak se i psychicky cítím o dost lépe.
2

Změňte stravovací návyky

31.10.2009    |    10:38    |    od: drazdil    |    reagovat
Zdravím všechny nespokojené se svou postavou a hmotností. Já mám, tedy měl jsem, doma přesně takového nespokojeného člověka, konkrétně manželku. A už se to nedalo vydržet (ne ta váha, ale ty řeči o ztrátě sebevědomí z důvodu tělesných rozměrů). Vyzkoušelo se snad všechno, všechny ty zázračné tablety zaručující zhubnutí a pořád nic.
Takže jsem do toho vstoupil já a jednoho dne rozhodl zakoupit výrobky a začali jsme doma hubnout. Podpora při hubnutí musí být, to je bez debat. Takže, pokud chci, aby bylo doma vše jako dřív, musím dodat tu podporu a finance. Ono to něco samozřejmě stojí, ale ve finále to stojí za to. A dnes vynaložených peněz nelituji já ani manželka.
Když jsme dosáhli požadovaných rozměrů a váhy, tak mě to během toho procesu tak nadchlo, že jsem založil web a stal se propagátorem zdravé výživy. Vřele každé ženě, resp. partnerovi, doporučuji přečíst si věci o skutečném hubnutí, které je vyzkoušené v praxi.
1

Hubnutí

9.8.2009    |    10:42    |    od: blondy    |    reagovat
Všetko je v mozgu. Ak verím, že mi to zaberie, tak aj schudnem. Ovšem ak ma uspech uspí, hned váha stupa a ja strácam chuť s tým bojovať. Tak to ide pár rokov a vždy verím, že najnovší krem je ten pravý. Je to všetko blud pre také naivky ako som ja.


Reagovat na příspěvek č.
Text pište českou a slovenskou klávesnicí – s háčky, čárkami, stříškou atd.
Děkujeme Vám!

Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci