Diskuse ke článku:
Chystáte se vyrazit na kole? Máte vše potřebné?

zpět na článek

Přidat příspěvek

Text pište českou a slovenskou klávesnicí – s háčky, čárkami, stříškou atd.
Děkujeme Vám!

ještě zbývá znaků

48 + 8 =
Přidat příspěvek
Text pište českou a slovenskou klávesnicí – s háčky, čárkami, stříškou atd.
Děkujeme Vám!
3

Mít vše potřebné

7.10.2016    |    12:15    |    od: Majda    |    reagovat
Ahojda, my často s manželem cestujeme na kolech. Přilby máme připravené už na řidítkách na kole. Máme i tašky na kolo. Někdy přespíme po cestě v pensionu, takže bereme s sebou věci na převlečení. Pití, ani svačina nám nechybí.
Jednou za rok spíme ve stanu na našem cyklovýletě, který trvá pět až sedm dní. To máme s sebou vždy i sirky, toaletní papír a baterku. Nikdy nevíte, co se může stát. Jednou jsem spadla z kola a než jsme vyjeli dál, byla tma a světlo na kole nestačilo. Můj manžel je zamilovaný do jeskyní, tak si bere také čelovku a minibaterku.
Vlastně máme tašky na kolo plné, i když jedeme jen na celodenní výlet. Kola máme napuštěná nějakou hmotou a pokud se píchne, ta tekutina zaplaví dírku - tomu sice moc nerozumím, ale každopádně by se příprava kola a věcí na cyklovýlet neměla podceňovat. Já tak třeba nechápu maminky, co dětem na kolo nedají helmu...
2

výlet

12.5.2016    |    10:55    |    od: Háňa    |    reagovat
Na cyklovýlet je potřeba mít přilbu, kvalitní cyklokalhoty a rukavice, aby ruka neklouzala z řidítek. To je podle mě takový základ. A určitě vzít s sebou pumpičku, náhradní světlo a čelovku. Jestliže se výlet protáhne, je dobré mít ještě nějaké další osvětlení. Na čelovce bych nešetřila - kvalitní vydrží roky a lze ji využít na kolo, běhání, na túry a podobně.
Také bych vzala pití, svačinku (ideální jsou proteinové tyčinky, ovoce a třeba i obložená houska). Jídlo bych volila podle toho, v jakém období člověk jede.
A pokud jde o batoh, vybrala bych podle váhy a velikosti nějaký menší s hrudním pásem, aby za jízdy dobře držel.
1

Díky!

12.9.2011    |    17:46    |    od: Petr    |    reagovat
Díky za tento pomocný článek! Já teď vyrážím s rodinkou na kolo a vybírám cyklobatoh. Nevím moc, do čeho jít. Nějaké zkušenosti? Nebo tipy, na co dát pozor na batohu a co vůbec nekupovat?


Reagovat na příspěvek č.
Text pište českou a slovenskou klávesnicí – s háčky, čárkami, stříškou atd.
Děkujeme Vám!

Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci