Diskuse ke článku:
Oprava víček není jen pro krásu

zpět na článek

Přidat příspěvek

Text pište českou a slovenskou klávesnicí – s háčky, čárkami, stříškou atd.
Děkujeme Vám!

ještě zbývá znaků

93 + 5 =
Přidat příspěvek
Text pište českou a slovenskou klávesnicí – s háčky, čárkami, stříškou atd.
Děkujeme Vám!
2

RE: pro Petru

30.5.2017    |    18:07    |    od: Jitka    |    reagovat
Dobrý den, Petro. Posílám zkušenost s operací dolních víček u mého otce, který zákrok podstoupil před týdnem. Bylo to kvůli tomu, že mu řasy rostly do oka a měl opakované záněty. Navíc, před časem absolvoval operaci šedého zákalu.
U otce došlo po operaci dolních víček ke komplikaci (ektropium) a víčko nyní naopak příliš odstává od oka. Bude se to tedy muset dále řešit...
Moje rada: Velice pečlivě vybírejte operatéra. Vyplatí se to!
1

Převislá oční víčka

14.2.2017    |    09:31    |    od: Petra    |    reagovat
Dobrý den, mojí dceři je 13 let a již nyní má dosti převislá oční víčka včetně tukových váčků. Prvních změn na očích jsme si u ní povšimli před čtyřmi let. Pak jsme s ní šli na konzultaci k MUDr. Romanu Kufovi, který nám sdělil, že nález tam je, avšak záleží jen na dceři, kdy jí začnou víčka vadit (=ne-li ji nějak omezovat).
Teď nás dcera sama oslovila, že jsou její víčka neúnosná a vadí jí. Obrátila jsem se na jiného nejmenovaného plastického chirurga a doufala, že mi lidsky poradí, co se s tím dá dělat. Přišlo zklamání, když se mi od tohoto lékaře dostalo odpovědi: "Proboha, neblázněte! Ve 13 letech?". V tu chvíli jsem se i po telefonu zastyděla, co jsem si to vlastně dovolila.
Bohužel, realita je úplně jiná – dcera si stěžuje na pálení očí, těžká víčka a tlak. Jsem proto nucena navštívit očního lékaře a snad se s možnostmi posuneme dál. Musí být přece nějaké řešení u tak mladých pacientů s těmito potížemi.
V případě podobné zkušenosti, prosím o radu.


Reagovat na příspěvek č.
Text pište českou a slovenskou klávesnicí – s háčky, čárkami, stříškou atd.
Děkujeme Vám!

Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci