Žádnou krizi neprožívám, vzkazuje Vítek

9.3.2010 10:30   |   Společnost
Zpěvák Pavel Vítek (47) se poněkud stáhl do soukromí. Na společenských akcích se začal objevoval bez svého partnera Janise Sidovského. Přitom byly doby, kdy se od sebe nehnuli ani na krok. Že by partnerská krize?

Pavel Vítek

Pavel Vítek takové spekulace rozhodně odmítá. "To je lež. Naopak, já jsem v našem vztahu daleko spokojenější než na začátku a pokládám za velké štěstí, že jsem Janise potkal," vykládá zpěvák.

"Čím víc se známe, tím jsme si bližší, náš vztah se prohloubil. Cítím se s ním nyní svobodnější, soužití je přece především o porozumění," dodal.

Spokojené partnerství podle něj nemá nic společného s omezováním nebo dokonce s "domácím vězením". "Oba jsme hodně vytížení, jsme pak vždycky moc rádi, když se doma setkáme," vysvětlil Vítek.

Zpěvák chystá velkou akci

A zároveň jedním dechem dodává, že v současné době o něm není tolik slyšet, protože prý chystá velké věci. "Až bude čas, dozvíte se o nich. Jen naznačím. Chci vydat soubor šesti cédéček, která budou obsahovat asi sto písniček. Moje největší a moje nejoblíbenější hity. Takže jsem kvůli tomu zavřený ve studiu a pracuji," upřesnil Vítek.

Text a foto: Korzo

Přečtěte si také
 

Diskuse: Žádnou krizi neprožívám, vzkazuje Vítek

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci