Světlana Zárubová: Vlastní dům, to pro mě není!

29.5.2009 00:00   |   Společnost
Moderátorka Světlana Zárubová (35) se pustila do rekonstrukce bytu, který obývá spolu s přítelem bankovním úředníkem Petrem Witowskim, jeho dětmi a vlastním synem Viktorem.

Světlana Zárubová: Vlastní dům, to pro mě není!

Celý život prý bydlela v bytě, až na jedinou výjimku, kdy se s maminkou přestěhovala do dětského domova. Od té doby by prý do baráku už nikdy nešla.

Nechci sekat trávu a starat se

„Vyrůstala jsem v paneláku v Litoměřicích, jenže pak se maminka stala ředitelkou dětského domova. Takže jsme se tam všichni přestěhovali a od té doby jsme bydleli v obrovském, krásném baráku se zahradou," svěřila se Světlana, která už by se tam teď zpátky vrátit nechtěla.

„Já jednoznačně preferuji bydlení v bytě a domeček bych v žádném případě nechtěla. Dům je totiž starost na celý život a já nejsem typ, který by chtěl každý týden sekat trávu a starat se o věci okolo domu. Ráda si vyjedu na venkov za našimi, na zahradu, ale to mi tak stačí," tvrdí se smíchem moderátorka.

Centrum života je obývák

Co se týče vlastního bytu, tráví prý Světlana největší část dne v obývacím pokoji. Právě proto si na něm při rekonstrukci dává nejvíce záležet.

„Obývák máme propojený s kuchyní. Je to takové centrum dění, kde jsme i s dětmi, děláme úkoly, vaří se tam, díváme se tam na televizi a hrajeme hry, takže tam trávím nejvíce času. Zároveň jsem tam i nejradši, protože odtud máme krásný výhled na Prahu," prozrazuje Zárubová, které v bytě přibudou po rekonstrukci dvě nové koupelny.

ko

Přečtěte si také


Diskuse: Světlana Zárubová: Vlastní dům, to pro mě není!

Rekonstrukce

16.9.2019   |   13:50   |   od: Nataša
My jsme rekonstruovali pouze koupelnu a i tak to bylo dost náročné. Pro rekonstrukci jsme se rozhodli, protože jsme chtěli vyměnit vanu za sprchový kout. Celý byt bych najednou rekonstruovat nechtěla.
Zobrazen poslední příspěvek, celkový počet 1 příspěvek.
poslední příspěvek: 16. 9. 2019 13:50
ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci