Kalousek by rád měl vlastního astrologa

27.5.2009 00:00   |   Společnost
Jan Kalousek (47) hned v několika písničkách zpívá o hvězdách, mezi hvězdami českého showbyznysu se často pohybuje a i hlavu má prý skoro pořád ve hvězdách. „Jsem romantik, hvězdy doopravdy miluji," přiznává.

Kalousek by rád měl vlastního astrologa

„Pokud jde o horoskopy, ty si čtu, kdykoliv je vidím napsané v nějakém časopisu, ale nevěřím jim, a považuji je za strašně legrační. Myslím si, že je to vždycky napsané tak, aby se to hodilo trošku na každého, takže je je to tak pro pobavení. Horoskop vytvořený odborníkem jsem si ale nikdy nepořídil," konstatuje Jan Kalousek.

Raději se spoléhá na sebe

Vždy prý ale toužil mít vlastního astrologa. Takového, jakého měly slavné osobnosti, jako například císař Rudolf II., nebo Hitler. Ti jim počítali hvězdy a radili, kdy mají jít třeba do bitvy a podobné věci. „Na druhou stranu, ne vždy jejich předpovědi vyšly. Takže vlastně není zas tak o co stát. Lepší než na hvězdy je spoléhat sám na sebe," říká Kalousek.

Teď dává dohromady novou skupinu, která se má jmenovat ZOO. „Chceme se zaměřit na vlastní a převzatou tvorbu z šedesátých let, kdy se psaly skvělé písničky. Ne, že by se nyní nepsaly, ale tehdy jich bylo hodně a byly velice upřímné," prozrazuje zpěvák své plány.

ko

Přečtěte si také


Diskuse: Kalousek by rád měl vlastního astrologa

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci