BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) pro rok 2017

20.12.2016 00:00   |   Ezoterika - ROČNÍ HOROSKOP
Blíženci – ženy i muži – budou v roce 2017 muset dobře vážit postoje v kritických situacích, aby neztratili pozice jak v partnerských vztazích, tak v práci.

horoskop

ONA

Budete se cítit skvěle, naladíte se na optimistickou strunu a tím vám zrůžoví celý svět. Hodně k tomu napomůže dořešení starých vztahových potíží.

A i přesto, že se objeví nová protivenství, která vám do života vnesou vaši miláčkové, budete si s nimi umět lépe poradit a nedovolíte, aby vás potíže vašeho partnera zasahovaly tolik, co dříve.

Pochopíte totiž, že udržet si vnitřní úsměv, znamená cestu k pevnému zdraví, a vymezit se je součástí tohoto ozdravného procesu i vaší budoucnosti. Na tuto filozofii nezapomeňte v řadě konfliktních situacích, které si bohužel mnohdy připravíte samy.

Dobře važte slova, než řeknete nějaký svůj odsudek. S trpělivostí, která vám není zrovna vlastní, se snažte najít zlatou střední cestu, jak se ochránit před tím, co vás ohrožuje a zároveň si nenadělat nepřátele ze svých letitých přátel či příznivců.

Překonejte strach z toho, že jste selhaly, a klidně přiznejte svůj omyl a nedokonalost. To vám totiž zachrání kariéru i vztahy spíš než křik a ostré výtky.

Nespoléhejte, že vám život udělají krásnější druzí, hledejte cestu, jak potěšit samy sebe.

ON

V tomto roce se pomyslně rozleťte do světa ve svých plánech, nápadech i ve sbírání zkušeností.

Budete se setkávat s podnětnými lidmi a informacemi, jen bude obtížné rozpoznat, co je pro vás přínosem a co zkouškou vaší schopnosti stát pevně nohama na zemi.

Raději buďte bdělejší než obvykle a zbytečně neriskujte. Vše vás bude nutit udělat si ve svém životě úklid a dodržovat přínosný řád. To se vaší blíženecké nespoutanosti může dotknout tak, že častěji z vás vystrčí růžky problematický pan Hyde a to se zrovna nesetká s kladnou odezvou ve vašem okolí.

Tvrdě můžete narazit na odpor a dokonce neochotu tolerovat vám vaše chování. Budete si proto muset ujasnit, jak dál jednat se svým okolím a přistoupit vážně ke své sebereflexi.

Jinak vám hrozí ztráta dosud harmonických vztahů doma i přehodnocení vaší přínosnosti firmě ze strany vašeho šéfa. Zkoušet hledat únik ve svádění a nevěře by mohlo být to nejhorší řešení, které vás napadne.

Váš objev by vám mohl zásadně zavařit a rozvrátit i to, co si myslíte, že je neochvějné. Stejně by vás mohlo zradit i zdraví, pokud neodhadnete své síly.

        Velký horoskop portálu ŽenyproŽeny.cz 
                 CO NÁS ČEKÁ V ROCE 2017

BERAN (21. 3. – 20. 4.)
BÝK (21. 4. – 21. 5.)
BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)
RAK (22. 6. – 22. 7.)
LEV (23. 7. – 22. 8.)
PANNA (23. 8. – 22. 9.)
VÁHY (23. 9. – 23. 10.)
ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)
STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)
KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)
VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)
RYBY (21. 2. – 20. 3.)


Diskuse: BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) pro rok 2017

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci