Ondřej Vetchý s bezva ženskou na krku

23.8.2016 00:00   |   TV a FILM
VIDEO – Ondřej Vetchý a Petra Hřebíčková hrají hlavní role v komedií o lásce, ženské odvaze najít samu sebe, hrdosti, odhodlání a nesnázích, se kterými se i ta nejbezvadnější ženská může setkat na cestě za samostatností a láskou.

Vetchý

Film Bezva ženská na krku autorsko-producentské dvojice Jiří Vejdělek a Tomáš Hoffman, známé diváckými hity Ženy v pokušení a Muži v naději, se představil v prvních záběrech...

Video
Trailer k filmu Bezva ženská na krku

Sympatická Eliška (Petra Hřebíčková) je na plný úvazek milující manželkou charismatického a bohatého Pavla (Jiří Langmajer). Ovšem jen do té doby, než ji na prahu čtyřicítky milým a korektním způsobem požádá o rozvod.

Nový život

Když nový život, tak od základů! Eliška se rozhodne začít od nuly jako učitelka v malé středočeské vesničce. Rázovitý a hyperaktivní starosta (Miroslav Táborský) nastěhuje Elišku do jednoho domu s nerudným Božíčkem (Ondřej Vetchý).

Ten díky svým vlastním neblahým zkušenostem s „ženskejma definitivně skončil“. Jeho jízlivost a hulvátství může trumfnout snad jen jeho povolání – Božíček pracuje ve vesnici jako hrobník.

Zdena má ovšem na chlapy také momentálně spadeno, takže si rozhodně nenechá nic líbit…

Příběh o hledání a naději

„Je to příběh o hledání, o naději ale i o tom, že člověk má za svůj život plnou odpovědnost a to po celou dobu jeho trvání,“ říká o snímku Ondřej Vetchý.

„Jde o film o lásce, která lidem může pomoci. Zejména těm, kteří nemají chuť, odvahu a sílu věřit, že by jim ještě někdy mohlo být hezky. Díky šťastnému setkání dokážou prožít nejhezčí kus svého života, přestože tomu už ani jeden z nich nevěřil,“ přibližuje představitel hlavní role.

Z vysoké nohy na vlastní

Vedle Ondřeje Vetchého a Petry Hřebíčkové diváci uvidí Miroslava Táborského v roli aktivního a upovídaného starosty, Jiřího Langmajera, Václava Postráneckého, Ondřeje Malého, Terezu Kostkovou, Jenovéfu Bokovou a Pavlu Tomicovou.

Producent Tomáš Hoffman se tentokrát představil také jako režisér filmu a spoluautor scénáře, který napsal Jiří Vejdělek: „Měl jsem při psaní před očima ženu, která je zvyklá žít si na vysoké noze, a pak se náhle musí postavit na nohy vlastní.“

Film Bezva ženská na krku vyjde začátkem února příštího roku také na DVD.

tzr, ŽenyproŽeny.cz
Foto: CinemArt

Přečtěte si také


Diskuse: Ondřej Vetchý s bezva ženskou na krku

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci