Co vadí ženám na mužích, aneb Mužské prohřešky na kráse

17.11.2021 00:00   |   Sex a vztahy
Jistě jste i vy s kamarádkami probíraly, co se nám na mužích nelíbí. Každá sice máme jiný vkus, ale překvapivě většinou shodneme na mužských prohřešcích na kráse.

prohřešky mužů

Teď v létě se jedná o aktuální problém - nevábný odér. Češi jsou národem, ke kterému se deodorant dostal se zpožděním, a především v létě v přeplněných tramvajích se můžeme přesvědčit o tom, že jeho používání ne všichni považují za samozřejmost.

Přitom regály drogerií doslova přetékají sprchovými gely a deodoranty s charakteristicky mužskou vůní. Od přírody máme citlivější čich a stejně tak, jako nás příjemný parfém dokáže přilákat, tak nevábná vůně potu v minutě odradit.

MŮŽE VÁS ZAJÍMAT

Jakými přešlapy muži trápí své partnerky?
Proč se ženám líbí zženštilí muži
Návod, jak zacházet s mrzutým mužem

Žluté zuby a zkažený dech

Úsměv je jedním z prvních věcí, kterých si my ženy na mužích všimneme. A je dokázáno, že usmívající se muž má u ženy větší šanci. Ne každý se narodil s výstavními zuby jak z časopisu, ale na trhu je nespočet bělících past, ústních vod a dalších doplňků pro zubní hygienu.

Značka Signal přišla dokonce se zubní pastou určenou výhradně mužům. Signal White Now Men má okamžité optické bělicí účinky, takže ani kuřáci, či milovníci kávy nebo červeného vína už nemají důvod svůj úsměv skrývat.

Vyrábí se ve dvou variantách – Deep Cool, která zaručí svěží dech na dlouho a Superpure, která nedá šanci skvrnám od kávy, vína, čaje či cigaret.

Špinavé a dlouhé nehty

Pro mnohé z nás jsou vypracované mužské ruce jedním ze znaků přitažlivosti. A dlouhé špinavé nehty pravým opakem. Není výjimkou, že kosmetická studia nabízející manikúru a pedikúru mají i mužské klienty a existují i taková, která jsou specializovaná výhradně na muže.

Každá z nás touží po objetí a jemných dotecích muže ochranáře, ale při pohledu na dlouhé špinavé drápy nás jakákoli touha po něžnostech zaručeně přejde. Takže pánové, prosím, žádná špína za nehty!

Mastné vlasy a příliš gelu

Opravdu si užíváme, když se můžeme mužům ve vlasech prohrabovat a vískat je. To platí ovšem pouze v případě čistých vlasů.

Mastné vlasy plné lupů či naopak vlasy s tunou gelu nebudou nikdy v módě. Není tedy důvod nás jimi od sebe odhánět.

Špinavé a obnošené oblečení

Většina z nás neřeší, jestli muži nosí značkové oblečení nebo vybrané kousky ze sekáče. Bezpečně si ale všimneme, v jakém je oblečení stavu. Špinavými botami, roztrhanými kalhotami či vytahaným tričkem si muži naše sympatie opravdu nezískají. Ze špatně oblečených a špinavých mužů máme pocit, že se o sebe bez maminky nedokážou sami postarat.

Nechceme modely, kteří budou mít plnější skříň než my, ale oceníme, pokud má náš muž alespoň letmé povědomí o tom, co se nosí. Není to žádná věda, stačí se dívat po ulici, na internet, otevřít módní rubriku časopisů pro muže nebo vyrazit na nákupy se sestrou či kamarádkami.

Shrnuto podtrženo, my ženy si přejeme upravené muže, kteří nezanedbávají základní hygienu a v příjemné míře o sebe pečují. A uvedeným prohřeškům se mohou muži díky bez problému vyhnout.

ztp, ŽenyproŽeny.cz

Přečtěte si také

Diskuse: Co vadí ženám na mužích, aneb Mužské prohřešky na kráse

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci