Nebezpečné geopatogenní zóny

24.4.2009 00:00   |   Ezoterika
Je mnoho lidí, kteří se ve svém domě nebo bytě necítí dobře. Nic se jim tam nedaří, jsou často unavení, podráždění, nemocní…Víte, co za tím může být?

Nebezpečné geopatogenní zóny

Chcete bydlet v domě svých snů, cítit se tam dobře a šťastně? Věnujte pozornost výběru pozemku. Když "sáhnete vedle", může se vám sebekrásnější místo změnit v peklo.

Nebojte se čarování

Když se na určitém místě necítíte dobře, může to být mimo jiné i negativním působením vlivu zemské kůry. Jeden z rozhodujících faktorů ovlivňujících naše zdravé bydlení, je stav geologického podloží. To, co vypadá „čarodějně“ a „šamansky“, je po tisíciletí ověřená pravda. Kvalitu podloží umí změřit člověk, který se zabývá geofyzikou.

Člověk, kterému Ministerstvo životního prostředí udělilo oprávnění k měření a vyhodnocování geofyzikálních měření souvisejících se stavební činností. Člověk, který vlastní oprávnění Státního úřadu pro jadernou bezpečnost k měření půdního radonu před započetím stavby obytných domů i měření radonu v domech před rekonstrukcí a kolaudací. Tentýž člověk, který zároveň pracuje s virgulí i s geofyzikálními přístroji.

Pokud si takového člověka k zaměření geopatogenních zón zavoláme, nespokojí se pouze se samotným „měřením“. Vlastnímu mapování předchází důkladná prohlídka pozemku, případně domu a jeho nejbližšího okolí. Zkušenému odborníkovi mnoho napoví vlhkost zdí, trhliny v omítce, výskyt plísní. V zahradě pak stav vegetace. Pokud na měřeném místě bydlí někdo delší dobu, je pro hodnocení místa důležitý i jeho vzhled a zdravotní stav.

Člověk je akumulátor energie

Lidé reagují na energii Země. Pohybují se na povrchu planety, v jejímž nitru probíhají mohutné energetické procesy. Ty mají na lidský organismus silný vliv. Stejně negativní vliv, jako například elektromagnetický smog, který v domě vzniká nesprávně provedenou elektroinstalací, a další negativní působení.

„Nejintenzivnější a pro lidský organismus nejnebezpečnější jsou silné kruhové anomálie,“ říká geofyzik Evžen Andres. „Málokdo ví, že zvýšený výskyt radonu ukazuje na přítomnost geoanomálních zón. Toto všechno věděly již mnohé staré civilizace, my si jen uvědomujeme dávno objevené,“ dodává.

Vodní prameny

Negativně na lidské zdraví mohou například působit skryté vodní prameny. „Pokud náš dům stojí právě na nich, můžeme mít oslabenou imunitu, cítit se bez energie, hůře spát,“ vysvětluje léčitelka a terapeutka Ivanka Bednaříková z Hranic na Moravě.

„Naše tělo je elektrická baterie. Při poklesu energie vždy tělo reaguje únavou a může trpět. Reagujeme zvýšeným stresem a tím se oslabujeme,“ říká Bednaříková a dodává, že každý z nás více či méně reaguje na porušené biopole. „Příroda má mnoho znaků a dříve je lidé znali a měli vypozorovány,“ poukazuje i na tisíciletí stará pravidla, jež naši předkové znali a při stavění svých příbytků zohledňovali. „Například praotec Čech stavěl tam, kde odpočívaly a přežvykovaly ovce,“ tvrdí Bednaříková

A jakých míst se při výběru stavebního pozemku podle Bednaříkové vyvarovat?

Nestavíme:

  • tam, kde rostou křivé stromy, kde jsou stromy strupovité a neduživé; kde ovoce těchto stromů dříve padá, je malé a praská
  • blízko stožárů vysokého napětí
  • v místě, kde se nachází hodně mravenišť
  • na bahništi
  • na dřívějších pohřebištích
  • na místech poskvrněných negativní činností - např. vraždou

Jak negativní místo odrušit?

Pokud i vy máte pod svým domem pramen, můžete jej odrušit. Dobré je prostorově místnosti v bytě vyřešit tak, abyste na pramenu nespali. „Každé místo je jinak odrušitelné, protože ani jedno nevyzařuje stejně,“ říká Ivanka Bednaříková. „Někteří psychotronici to umí. Jde-li o dobrého psychotronika, reaguje na každý podnět originálně případ od případu.“

A ještě něco dodává zkušená léčitelka: „Jestli jste porušené biopole objevili v již zabydleném domě, je dobré také zvážit, proč jste se s ním setkali a čemu se touto cestou máte naučit.“

dap
S využitím publikace Jak odhalit tajemství geopatogenních zón

Přečtěte si také


Diskuse: Nebezpečné geopatogenní zóny

Zanedbane tema geopatogenní zóny

30.7.2019   |   15:41   |   od: Lída
To je škoda, že se tématu geopatogenní zóny dál nevěnujete. Všude na internetu se buď straší, nebo zesměšňuje. Málo kde se dočtu něco nestranného, třeba jako na www.mereni-geopatogennich-zon.cz. Téma geopatogenní zóny je určitě zajímavé pro spoustu lidí.
Zobrazen poslední příspěvek, celkový počet 1 příspěvek.
poslední příspěvek: 30. 7. 2019 15:41
ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci