Máte těžký život? Změňte své jméno!

31.3.2009 01:00   |   Ezoterika
Jméno je váš osud! To tvrdí numeroložka Camila Karolinss a dodává, že vibrace, které v sobě každé jméno nese, mohou být dobré nebo špatné. V našich silách je ty špatné změnit.

Máte těžký život? Změňte své jméno!

Lidský osud je uschován v řadě čísel, kterými je život člověka protkán. A v jejich vibracích. To tvrdí česká numeroložka a spisovatelka Camila Karolinss. Prvním a základním číslem je pro nás naše datum narození. Druhou sérií čísel je naše jméno.

Síla čísla

„Datum narození je cesta, kterou nezměníme, ale jméno můžeme mít dobré, nebo špatné,“ vzkazuje numeroložka. „Mnozí dostali jméno nevhodné, které v sobě může skrývat i »jednoznačný chorobopis«,“ dodává. Rodiče tak nevědomky podepsali svému dítěti ortel nepřízně osudu.

„Je to náš soukromý časoprostor a všechno lze změnit,“ uklidňuje vzápětí Camila Karolinss, která o své teorii vydala celou knihu. „Čísla mají ohromnou sílu,“ říká. „Celý vesmír, příroda i my jsme prostoupeni určitými druhy vibrací, vlněním různých intenzit. Ty určují kvalitu i délku našeho života,“ popisuje ve své knize. „Na každého člověka působí zákon vibrace jména, příjmení a data narození. Tím je určen osud člověka."

Náš osud

"V datu narození, které nelze změnit, je skryta cesta jedince, v duchovní literatuře nazývaná karma. Jméno a příjmení znamená kvalitu života, úspěch či neúspěch, čas, prostor i hmotu. Prostě osud.“

Důležitou roli ve jméně člověka hrají podle Camily Karolinss také iniciály. „Dalo by se říci, že člověka až ovládají,“ tvrdí numeroložka. Jejich komplex vytváří celého člověka, osobnost.

O své numerologii Camila Karolinss říká, že je vše, jen ne snadná. Ve své praxi přišla na další zákonitosti, například na to, že pomocí čísel napsaných na určitá místa těla můžeme ovlivňovat i své zdraví. O tom si povíme zase někdy příště.

peš

Přečtěte si také

Diskuse: Máte těžký život? Změňte své jméno!

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci