Bohdalčin skok do Vltavy má za sebou první ročník

7.5.2012 00:00   |   Společnost
Svérázný happening na oslavu 81. narozenin Jiřiny Bohdalové uspořádaly 6.května ve Žlutých lázních herečky Aňa Geislerová a Táňa Vilhelmová.

bohdalová

A věnovaly jí originální dárek. Obě herečky na počest své kolegyně skočily do Vltavy, kam je záhy následoval i Vojta Dyk.

„Pro Jiřinu Bohdalovou jsme do Vltavy s Táňou poprvé skočily už k jejím osmdesátinám. Když jsme letos rozvěšovaly lampióny a výzdobu a začalo pršet, říkaly jsme si: „Ty jo, asi ji máme fakt rády…" Chtěly jsme jí jen udělat radost a potkat se s lidmi, co to mají stejně... Pokud se z toho stane tradice, budeme šťastné, a když ne, pro nás to nikdy nebude ztracený čas,“ říká Aňa Geislerová.

První ročník „Bohdalčina skoku“ si nenechali ujít například Jiří Strach, Jaroslav Bouček, Ester Geislerová s dětmi, Václav Vorlíček nebo Eliška Kaplický s dcerou. Ačkoli ke konci víkendu panovalo nepříliš pěkné počasí, i přes déšť a chladné teploty si oslavu všichni zúčastnění náramně užili.¨

Došlo i na taneček při cimbálovce. A co na originální dárek říkala sama oslavenkyně? „Holky hluboce obdivuju, protože co si usmyslí, to dotáhnou do konce – i takovouhle blbost.“

Text a foto: 2media.cz

Přečtěte si také

Diskuse: Bohdalčin skok do Vltavy má za sebou první ročník

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci