2012: Co nás čeká v lásce, zdraví, financích i kariéře?

16.12.2011 00:00   |   Ezoterika - ROČNÍ HOROSKOP
Závěr roku s sebou pokaždé přináší spoustu nadějí a očekávání. Jak tedy hvězdy vidí v roce 2012 naše milostné vztahy, zdraví, finance i kariéru?

horoskop 2012

Nechme stranou apokalyptické prognózy o konci světa (ostatně, jednu takovou si můžete přečíst zde), v předpovědích evropských i světových astrologů jsou v naprosté menšině. Pojďte si s námi projít znamení zvěrokruhu a podívat se, co by měla jednotlivá znamení čekat:

Berani se mají! Celý rok 2012 budou prožívat v pohodě. Dokonce i některé jejich zapadnuté projekty, nápady či myšlenky najdou uplatnění. Nebudou sice vždycky na špici společenského pelotonu, ale nevyhrává přece vždy ten nejrychlejší, ale ten kdo vytrvá a vydrží až do cíle. Užívejte si rok, který vám poskytne trochu volnosti i v partnerských vztazích a kariéře.

Energie bude samozřejmě kolísat, ale nikdy se nedostanete ani na dno, ani k explozi, zato emoce se budou pohybovat trochu nad vaším průměrem. Co znamená, abyste se pokusili kontrolovat zejména negativní projevy – například drželi svůj hněv pod pokličkou, abyste si nepřivodili vážnější problémy. Vsaďte na komunikaci, když vyloučíte nepodstatné bude vám celý rok svítit zelená a z mnoha potíží se dokážete vymluvit.

Kariéra a finance

Vaše kariéra se bude odvíjet po celá rok v poklidu, máte tedy prostor pracovat na svých chybách či slabších místech a například se vzdělávat. A snažte se využít i lepší konstelace ve vztahu k úřadům a kolegům v práci.

KVĚTINOVÝ
HOROSKOP

Pokud jde o finance, nejste na tom špatně, svoje postavení si upevníte, ale rozhodně nečekejte žádné zemětřesení. Možná byste měli uvažovat o změnu v obchodních aktivitách, čas je i pro změnu služeb. A buďte připraveni prokázat talent a pohotovost, ve druhé půli roku by mohla přijít šance na výhodnou investici.

Láska a zdraví

Váš milostný život poplyne víceméně v klidných vodách, rozhodně nebude tak bouřlivý jako v roce 2011. Teď zapomeňte na minulost a žijte přítomností, v aréně lásky a vztahů máte c nabídnout! Hlavně ve druhé polovině roku vás opanují vášně. Pokud již jste ve vztahu, je nezbytné se svým partnerem o všem hodně hovořit.

Když se budete chtít otevřít změnám, jsou pro vás připraveny zejména ty pozitivní. Dejte tedy přednost vašim přáním, neměly by u vašeho partnera vyvolat odmítavé reakce. Jen nejednejte ve spěchu, celé období vyžaduje hodně introspektivní energie.

Zdraví to bude trochu jízda na horské dráze – v prvním čtvrtletí 2012 to bude procházka růžovou zahradou, ale v posledním si užijete za celý rok. A nepůjde jen o nemoci, ale samozřejmě i s tm spojené výdaje.

Při vědomí toho si včas naplánujte odpočinek – dovolenou. Nejen tu jednu někdy v létě. Zkrátka rozvrhněte si síly po celý rok, konec bude náročnější a budete je potřebovat. A v práci tolik netlačte na pilu ve styku s podřízenými i nadřízenými

Býci mají za sebou rušný rok s mnoha změnami, ty samozřejmě zasáhnou do jejich života i v roce 2012. V mnohém předělají váš život, ale je jen otázkou času, aby si vše sedlo, jak má. Nejdůležitější je vyjít z tohoto období bez větších šrámů na duši.

Před vámi nyní čekají většinou dobré zprávy, nesmíte ovšem příliš rozptylovat pozornost a kapacitu mozku soustředit vždy na jednu věc. Ta pak vyjde na výbornou. Vaše dlouhodobé projekty sice narazí na překážky, ale nezoufejte – dají se překonat, když zapojíte srdce.

Kariéra a finance

V kariéře můžete od roku 2012 očekávat posun vpřed, i když to neznamená, že úspěchy přijdou samy. Na trati musíte rozmotat mnoho uzlů. Možná se vám naskytne nejlepší příležitost, jak změnit pozici nebo zaměstnání – jděte do toho, máte na to příznivý rok! Podaří se vám to, zvláště když zaměříte svoji energii správným směrem.

Je to i příležitost, jak vydělat peníze. Připravte si pořádně strategii, jak si splnit svůj sen (koupit dům, byt nebo auto) už v letošním roce. Svému cíli vymezte investice, které pak nutně musíte ubrat jinde a stanovte si jasný rozpočet, aby vás nezaskočil rok příští. Finance také mějte pod neustálým dohledem, okolí bude i v roce 2012 nemilosrdné.

Láska a zdraví

Milostný život Býků má větší šanci na stabilitu, ale musíte se ujistit, že vaše touhy a přání jsou paralelní s partnerovými. Stojí za to vynaloží veškeré úsilí, abyste se co nejvíc sblížili s vaší druhou polovičkou. Váš vztah totiž čeká v roce 2012 konstruktivní růst.

Ti, kteří jsou dosud svobodní , by měli usilovat o trvalejší vztah nejdříve v tomto roce. Klíčem k tomu, abyste trvalý vztah navázali a udrželi, je zlepšení komunikace. A pamatujte si – čas nečeká a mnohem lépe se tráví s milovanou osobou.

KELTSKÝ
HOROSKOP

Na zdraví je potřeba zapracovat – lépe si zorganizujte čas, aby vám zbyla hodinka denně na rozhýbání těla při sportu nebo cvičení. Změna životního stylu vám přinese nároky na fyzičku a zvýšený výdej energie, proto musíte hledat rovnováhu v tréninku.

A také si dejte pozor, abyste se při větších zátěžích nedostávali až na samé dno fyzických a duševních sil, hlídejte si hladinu rezervní energie. Patří k tomu i účelnější strava než dosud, nedodávat tělu jen prázdné kalorie. Přidejte vitamínové doplňky i stopové prvky ve zdravé výživě, abyste si mohli za rok říci, že jste opravdu udělali krok kupředu.

Co mají Býci za sebou, to na Blížence čeká. Přicházejí nové výzvy, nápady a nové cíle v pracovním i soukromém životě. Bude jich opravdu hodně a míří na vás ze všech stran, jako by rozmanitost měla být hlavním kořením vašeho život v roce 2012.

Pokud jde o vztahy, jděte do nich s maximálním nasazením. Někdy dojdete na křižovatku a budete donuceni ke kompromisu, ale vždy bude znamenat posun. Ten ostatně bude vládnout ve vašem osobním i profesním životě.

Kariéra a finance

Jestliže ještě nemáte jasný plán na rok, rychle si jej udělejte. Hlavně vyjděte z reálného přehledu vaší momentální situace a stanovte si, co je třeba udělat pro naplnění cíle. Ve druhé polovině se totiž začnou dít věci…! Blíží se nástup do nové etapy života.

Finančně by to být úspěšný rok, začíná v pozitivním duchu a před pesimistické výhledy některých ekonomů byste mohl dosáhnout na zlepšení. Blíženci se nemusejí bát tolik budoucnost svých peněz, ale je potřeby aby se lépe naučili skloubit výdaje a úspory. Pak mohou plout ve finančním oceánu bez problémů.

Láska a zdraví

K tomu, aby byl Blíženec vášnivě milován, potřebuje sám vášnivě milovat. Přitom by měl nějakou dobu svoje emoce držet pod pokličkou. Trpělivost bude hrát klíčovou roli. Vyhnete se tak nejrůznějším konfliktům v partnerských vztazích a dočkáte se adekvátní odezvy z druhé strany.

Před svobodnými je nadcházející rok 2012 ideálním časem, jak najít muže či ženu života. A ti v partnerském vztahu budou mít jedinečnou příležitost poznat svého partnera více. Samozřejmě, mohou se vyskytnout i určité chyby, ale nenechávejte se odradit prvními negativními pocity…

Je pravděpodobné, že některé negativní aspekty roku se na vašem zdraví projeví. A protože vás čeká solidní fyzická i psychická zátěž, neváhejte kvalitně odpočívat, kdy vám to čas a finance dovolí.

Raci se vůbec nebudou vydávat na cestu pozpátku. Naopak, zejména v byznysu vyrazí ostře vpřed. Uspěje ten, kdo se pokusí zbavit se závislosti na druhých a bude chtít zazářit. Ve druhé polovině roku 2012 přijde trochu krize – do klidu a míru vtrhne důležité rozhodnutí, které ovlivní jak osobní, tak profesní život. Důležité je poznat přitom vlky v rouše beránčím. Nikoliv každý, kdo se bude tvářit jako spojenec vám bude skutečně pomáhat…

Když zachováte rozvahu a klid, situaci ustojíte a dostanete se o notný krok kupředu ke splnění životních plánů. Budou-li muset Raci v roce 2012 do soudního procesu, je velká pravděpodobnost, že v něm uspějí.

Kariéra a finance

Právě končící rok 2011 zanechal v životě Raků nejeden problém, takže se na prahu nového roku mohou cítit poněkud nejistě. Ale důvěra v sebe by jim mohla pomoci vyhnout se jakýmkoli negativním dopadům na kariéru. Patříte-li k Rakům, vydejte se za své ambice znovu bojovat s novým elánem a silou. V první polovině roku 2012 to sice bude velmi vyčerpávající, zato ve druhé budete odměněni a plavba životem poplyne hladce.

Co předpověděli Mayové –
– strážci času a vesmíru?

Po celý rok 2012 se Rakům bude dařit udržovat finanční rovnováhu rozumným způsobem. Zvýšení příjmů je zajištěno, nicméně se ujistěte, jestli – obrazně řečeno – některá slípka nezanáší. A část svých financí nasměrujte do oblasti umění. To by vám mohlo dodat tolik potřebné uspokojení v životě. Máte-li půjčky či jiné řízené dluhy, druhá polovina roku je výrazně ovlivní ve váš prospěch, což bude jistě pro vás velká vzpruha do dalšího roku.

Láska a zdraví

Ve vztazích mají Raci stabilitu zaručenu. Během celého roku 2012 se nemusíte obávat otevřít srdce své milované, i partner bude upřímný a bude chápat vaše pocity. Je to tedy ideální čas vyčistit váš vztah od mráčků pochybností.

Raci si mohou být jisti velké energetické hladiny na rok dopředu. To jim pochopitelně dodá stabilitu v náladě, duševním a tělesném zdraví. A kromě toho vám to dodá schopnost rozpoznat svoje špatné návyky a snížit jejich opakování na minimum. Prostě chce to jen jedno jediné: soustředit se na práci a dobře se starat o své zdraví.

Lvi značnou část svých přání a cílů dosáhli v roce 2011 a jestliže chtějí v trendu pokračovat, půjde to jen za cenu nějaké velké oběti. Vezměte tedy život tak, jak přichází a žijte jej v pozitivním slova smyslu. Vlastní lenost či objektivní problémy se dostaví zejména v průběhu posledního čtvrtletí. Proto pozor, pouze rozhodné a silné činy nabízejí v životě dobrou odměnu.

Kariéra a finance

I když osobní problémy vás mohou táhnout pod hladinu, dostanete se ze všeho s dobrou kondicí. Pomůže vám k tomu týmová práce, která vám – na rozdíl od let minulých – bude vyhovovat.

Posledním čtvrtletí roku 2012 vám nečekaně přinese zisk. A nemusí to být je vyjádřenu sumou peněz - během tohoto období mohou být podepsány příznivé nové dohody a smlouvy.

Úspory byly klíčovými pro rok 2012 a to přijde vhod. Lvi dokážou pro rok 2012 připravit vyrovnaný rozpočet, i když některé právní nebo profesní problémy mohou zanechat v peněžence průvan. NA to si dejte pozor hlavně ve druhé polovině roku. Ale konec by měli Lvi – pokud jde o finance – přivítat v dobré náladě.

Láska a zdraví

Pozor, neukousněte si víc, než dokážete polknout. Nepouštějte se do vztahu s tím, kdo jen prochází kolem vás. Své tužby a přání sdělujte jen partnerovi, kterého již máte prověřeného. S lepšími vyhlídkami jdou do roku 2012 ti, kteří jsou dosud nezadaní. Mají totiž velkou šanci potkat svoje štěstí již v prvním čtvrtletí

Při tom všem je potřeba dbát o svoje zdraví ve zvýšené míře. Jinak by mohlo udeřit něco velmi zlého. Užijte si potěšení, ale všeho s mírou! Až poslední čtvrtletí roku 2012 slibuje Lvům stoprocentní zdravotní stav a z toho vyplývající dobrou náladu.

Panny mají v roce 2012 šanci předvést svoje schopnosti. To samosebou přináší i některé nezdary, ale tím se nenechávejte odradit! Když budete tvrdě pracovat, věnujete všechno úsilí svému cíli, budete odměněni.

Patříte-li k Pannám, stojí za to právě teď usilovat o změnu životního stylu, může se to podařit. Je potřeba být optimističtí a vyhýbat se všem druhům negativity a nervozity, které se kolem vás plazí.

Kariéra a finance

Pokud jde o kariéru, naučte se vážit si tvrdé práce. A vaše úsilí přinese výsledky již v roce 2012. Rozhodněte se přesně, co je třeba udělat a ponořte se do práce. Nechte se řídit svými ambicemi a vyhněte se plýtvání časem na vedlejších projektech.

Dávejte si ale pozor na výdaje, rozhodně by se Panny měly vyhnout extravagantnímu životu. Měli byste spravovat své finance tak, abyste se vyhnuly obtížným situacím, všem zbytečným impulsům utrácet peníze.

Investujte, neutrácejte! Zeptejte se sami sebe dvakrát i vícekrát, než podlehnete svodům nákupu. Už v prvním čtvrtletí roku 2012 se vám takový postup vyplatí a na konci roku budete moci bilancovat jako po vyhraném pokerovém turnaji.

Láska a zdraví

Váš milostný život se bude v roce 2012 stabilizovat, ačkoli o tom vzhledem k okolnostem můžete pochybovat. Otevřete své srdce a duši, pokuste se zbořit zeď, která se mohla objevit mezi vámi a vaším partnerem. Panny musejí vynaložit veškeré úsilí, aby naplno získaly srdce svých partnerů, samo jim nic nepřijde.

Pokud jde o zdraví, dbejte na to, abyste příliš nepřekračovali to, co může vaše zdraví ohrozit. Rok 2012 bude dlouhý a Panny jsou v něm na zdravotní problémy náchylné. Při náležité péči o svoje zdraví byste se ale mohli zotavit i z vleklých neduhů či následků nemocí v předchozích letech.

Život by byl pro Váhy mnohem šťastnější a lehčí, kdyby se rok opakoval. Ale není tomu tak, proto se musejí všichni zrození ve Vahách soustředit na své vnitřní já, a udělat vše pro duchovní obnovu. Pravděpodobně vstoupí do vašeho života i nové vztahy, nicméně mír a harmonie bude platit pro většinu roku 2012.

Protože vám hrozí finanční a právní pletky, dávejte pozor, aby vám nepřinesly katastrofální na důsledky.

Kariéra a finance

Profesní kariéra slibuje růst a úspěch, ale buďte opatrní, postupujte pomalu, po krůčcích – velký skok by se nemusel vyplatit. Nových smluv a dohod se nebojte, právě nadcházející období by vám mělo přát.

V oblasti financí máte před sebou období stability. Samozřejmě, že některé náklady spojené zdravotními problémy, trochu nabourají zdravý finanční vývoj, ale tomu se nelze vyhnout. Stejně jako výdajům pro vylepšení vašeho domu nebo šatníku. Vše zvládnete, protože máte dlouhodobou vizi a vyhýbáte se spekulativním obchodům. Konec roku vás tedy zastihne v pohodlnější finanční situaci, než v předchozím roce 2011.

Láska a zdraví

Láska prochází klidnými vodami. Ale nepodceňujte varovné signály v milostném životě. Udělejte si čas na pochopení libosti a nelibosti svého partnera. A zkuste i ovládat své emoce a touhy. Přílišná frustrace povede jen ke ztrátě partnera.

V první polovině roku 2012 čeká na Váhy solidní zdravotní stav a dobrá nálada. Do dalšího roku vkročily s obnovenou energií a pozitivní jiskrou života. Dopřejte si pár příjemných aktivit, ale nepřehánějte to. Některé bolesti a nemoci vás v poslední čtvrtce roku přece jenom čekají. Jděte do nich připraveni a překonáte je.

Nikoliv redbull, ale nové projekty a nápady dají Štírům křídla. Konečně budete řešit otázky, které vás pronásledují několik měsíců i let. A budete je řešit svobodně jako nikdy před tím! Hodně důležitá rozhodnutí se týkají jak kariéry, tak osobního života a proto se hodí moudrá rada: Neustávejte v aktivitě, nepodlehněte lenosti. Teď přišel čas, kdy můžete dobře využít všechny šance.

Kariéra a finance

Celý rok 2012 bude poznamenán bojem a netrpělivosti ze změny. Ale konkurenční duch vstoupí do popředí a pokud hledáte změnu kurzu, buďte připraveni na druhou polovinu roku. Soustřeďte se na oblast vašeho zájmu a vyjde to na výbornou. Podle všeho by vám měly vyjít vstříc i úřady.

CO PROZRADÍ DATUM NAROZENÍ?

Zjistěte si z data narození povahu člověka,
jeho schopnosti a dovednosti. Odhalíte, jak
je vášnivý a jestli je citlivý. Čísla napoví, zda
je praktický či naopak „věčně létá v oblacích“,
jestli je vytrvalý a trpělivý nebo nedočkavý.

SLEDUJTE NAŠI ŠKOLU NUMEROLOGIE

Také Štíři se dočkají lepší finanční stability. Vyplatí se proto, když budou všechny finanční transakce transparentní. Jinak se na milost a nemilost finančním a daňovým kontrolám. A za fair hru budete odměněni štěstím v obchodě, zvláště pak v průběhu prvního čtvrtletí 2012

Láska a zdraví

Bouři, hrom a blesky ohrozí váš milostný život v roce 2012. Ujistěte se raději, že pouto s partnerem nenaruší ani budoucí problémy, zda je tím ideálním partnerem pro život. Ale zkoumejte i v sobě, jestli se neusadilo pohodlí ve vašem vztahu.

Ti, co žijí sami v přítomnosti a budoucnosti nechávají volné hřiště, budou moci prozkoumat nové území romantiky a emocí.

V roce 2012 byste měli koncentrovat svou energii na jeden společný cíl - zůstat zdravý. Je třeba být mnohem zdrženlivější ve vašem životním stylu. Soustřeďte se na vyváženou stravu, cvičení a zdravé návyky. Tím si zajistíte i lepší duševní zdraví.

Váš život bude na rozdíl od prožitého roku 2011 bez problémů. Získáte moc a autoritu, zlepšíte své sociální i životní postavení. Jste-li ochoten změnit bydliště, povolání nebo vztah – učiňte tak! Neodkládejte svoje rozhodnutí a po celý rok 2012 zůstaňte optimisticky naladěni, skutečnost vás nezklame.

Kariéra a finance

Kariérní nejistotu nechte v uplynulém roce, do nového roku 2012 ji s sebou neberte! Období obtížných zkoušek a tápání máte již za sebou, nyní vsaďte na týmovou spolupráci i kdyby bylo pro vás obtížné s ostatními vyjít. Poznáte to v posledním čtvrtletí roku, kdy získáte uznání za svoje pracovní úsilí. A také si rozmyslete nové projekty. Rok 2012 je časem se do nich pustit, i když jejich realizace bude trvat delší dobu.

ČAKRATAJEMSTVÍ KAMENŮ

JAK PŮSOBÍ NA ČAKRY

Finance vám budou dělat radost. Právě proto ty předcházející řádky o nových projektech… Ale také využijte situace a vyrovnejte staré půjčky a dluhy. Pro lepší plánování vezte, že finanční příliv můžete očekávat ke konci roku.

Láska a zdraví

Ve vašem vztahu očekávejte rozhodující období, máte před sebou celkovou změnu v lásce, romantice a emocích. Střelci v roce 2012 musí být schopni přilákat nové partnery do svého území. Svobodní naváží pevný vztah, dlouhodobější partneři se ve vztahu definitivně zaváží. Střelec nechce plout sám, láska je ve vzduchu!

Budete požehnáni množstvím energie a síly.. Je tedy potřeba být neustále aktivní i když některé občasné neduhy vás občas zbrzdí. Starejte se o svůj jídelníček a udržujte rovnováhu. Rok 2012 vám dává šanci zbavit se některých zlozvyků. Udělejte si čas na cvičení, relaxaci a váš duch omládne.

Pro Kozorohy nebude rok nijak výbušný, spíše jej přižijí v klidné a pokojné atmosféře. Můžete si tedy v klidu probrat svůj dosavadní život. A možná přijdete na to, že jste se pravděpodobně zbytečně vzdal některých svých projektů, o nichž mohlo být slyšet. Nezůstaly vaše ambice na zadním sedadle? Neztratili jste srdce a optimismus? Teď máte před sebou období nejen na přemýšlení, ale i na patřičná rozhodnutí do dalších let.

Kariéra a finance

Mohl byste dosáhnout na řadu nových smluv a dohod. Je otázkou zda k nim máte odvahu. Ale horoskop říká, že přišel čas vašeho rozhodnutí, jste-li ochotni pro změnu. Váš skrytý talent by se mohl dostat do popředí již v roce 2012.

100 KŘESTNÍCH JMEN

Vybíráte jméno pro miminko?
Nebo se jen chcete dozvědět,
jestli vám vaše jméno pomáhá
či naopak něčím škodí?

ČTĚTE NÁŠ SERIÁL

Finance by mohly mít pevný základ, nicméně vaše projekty jste nechávali dlouho nerealizované, proto nečekejte velký příliv peněz. Bude-li se věnovat obchodu, nebo službám, některé výsledky se dostaví už v prvním čtvrtletí. Z umělecké oblasti očekávejte lepší toky financí až v dalším průběhu roku.

Láska a zdraví

Na rozdíl od financí vás čeká rok štěstí na emoce. Kozoroh by se měl potkat s dokonalým společníkem, jestliže již je ve vztahu, dojde k zásadnímu upevnění. S partnery budete sdílet své pocity, emoce, citlivost a dokořán otevřené srdce. Váš milostný život nečeká v roce 2012 žádný karambol.

Se zdravím to už tak růžové není, vyhýbejte se rizikům nemocí a úrazů. Neodkládejte návštěvu u lékaře nebo zubaře, zdá se že Kozorohům něco hrozného bude číhat v rozích... V posledním čtvrtletí roku se ale vše uklidní a nastane ideální čas pro relaxaci.

Vodnáři si budou moci vychutnat plody své tvrdé dřině v posledních letech. Ale nemohou si jen užívat, i když jim nic zlého nehrozí. Občasná menší nespokojenost se předpokládá v prvním čtvrtletí roku 2012. Popřemýšlejte, zda váš pohled na život by se neměl změnit a zda by se nedalo využít vašich znalostí pro lepší budoucnost rodiny.

Kariéra a finance

Míříte do nové etapy profesního života. Budete mít hodně svobody a nezávislosti na vašem pracovišti, jako nikdy předtím. Ale dejte si pozor na lidi, kteří by vás raději viděli zápasit s rozbouřenými vodami.

Jaké máte štěstí v lásce?

Přečtěte si své zkušenosti
i budoucí osud z dlaně

Jak stoupá vaše kariéra, stoupají i vaše finance. Kasou trochu otřásly zdravotní problémy, ale neztrácejte naději. Máte dost dobrý polštář pro nepohodu. Nemusíte tedy být příliš lakomý a můžete nějakým způsobem pomoci druhým. Pro vaše finanční operace je rok 2012 příznivý - slibuje zisky po spekulativních nákupech nemovitostí a podniků.

Láska a zdraví

Rok 2012 bude pro Kozorohovu lásku velký vášnivý a romantický. Ujistěte se, že jej váš partner absolvuje bez následků. Zda je čas se usadit s partnerem se vším všudy, nebo zda vidíte ve vztahu jen smyslné touhy.

Věnujte svému zdraví maximální péčí, čím jste starší o to větší. Především pečujte o zuby a duševní zdraví. Bylo by moudré, abyste do denního programu zařadili třeba delší procházku nebo cvičení, aby byly vaše kosti a svaly silné a pružné.

Na rozdíl od shonu let předešlých bude rok 2012 pro Ryby klidný a pokojný. Pokračujte v pozitivním duchu roku předchozího, nechte vašim myšlenkám hojnost svobody. Čas máte na své straně, nemusíte tedy dělat žádné kompromisy mezi kvalitou a množstvím práce.

Kariéra a finance

Přestože v práci máte klid a pohodu, ujistěte se, že úkoly směřují ke správným cílům. Některé nedokončené byste asi měli posunout do popředí a trochu více se nad organizací práce zamýšlet. Pracujte s odhodláním, není pochyb o tom, že štěstí je v roce 2012 na vaší straně.

Finanční situace jen posiluje vaše ideály. Na úspěchy nebudete čekat dlouho, dostaví se již v prvním čtvrtletí. Do spekulativních obchodů se raději neopouštějte, mohly by přinést problémy a to nemáte zapotřebí.

Konstelace kolem Ryb napovídá, že v roce 2012 mohou získat nějaké finance dědictvím, i když to je pravděpodobně nebude nijak těšit…

Láska a zdraví

Ve vztazích čeká na Ryby v podstatě stabilita, ale i ony musí na oplátku vyzařovat svou pozitivní energii. Touhy a vášně se trochu zvednou v prvním čtvrtletí roku 2012. Nezadaní si najdou partnera, stálejší vztahy zakotví v pevnějším svazku. Je možné, že spolu prožijete okamžiky neštěstí, ale váš vztah to posílí.

Měli byste pochopit, co vaše tělo skutečně potřebuje. Dostat tělo i vůli pod kontrolu, protože k dobrému zdraví máte nakročeno, ale samo nepřijde. A také nezanedbávejte preventivní prohlídky, nad kterými zatím máváte rukou. A také v posledním čtvrtletí roku 2012 najděte cestu, jak dobít energii.

irt, ŽenyproŽeny.cz

Přečtěte si také

Diskuse: 2012: Co nás čeká v lásce, zdraví, financích i kariéře?

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci