I můj přítel flirtuje na internetu. Má náš vztah budoucnost?

zpět do příběhů
1.9.2011 06:00   |   Příběhy
Už jsem zde četla příběh, kdy partner pořád flirtuje na internetu. U nás to je podobné. Prosím, poraďte s mým trápením.

Nevím, jestli to přítel nezvládl, nebo jsem naivní já. Chci se ale pro jistotu zeptat o radu v mém příběhu. S partnerem jsme spolu rok, neskutečně ho miluji a nikdy bych mu neublížila.

Ve vztazích, které jsem měla předtím, jsem podváděla. Teď je to však jiné.

Náš vztah s přítelem mě změnil, ač jsem sama sobě dříve nevěřila, že to někdy dokážu.

Partner má za sebou nepovedené desetileté manželství, ze kterého má sedmnáctiletou dceru.

A potom měl další pětiletý vztah, z něhož má tříletého syna.

O obě svoje děti se stará, pravidelně se s nimi vídá.

Nikdy mi nedal jediný důvod, abych o něm pochybovala. Na jinou ženu se nepodíval snad ani na ulici...

Ovšem teď jsem zjistila, že si na internetu psal s jinými ženami, jeden večer najednou... Prosil dokonce o nahotinku, poslanou přes MMS.

Pak došlo i na domlouvání osobní schůzky s jednou z nich – k mému překvapení s tou nejtlustší a nejošklivější.

Vím, že dříve tímto způsobem partner řešil problémy, když ho jeho bývalá přítelkyně odmítala. Po porodu o něho ztratila veškerý zájem, a to nejen o sex, ale také o společné výlety a podobně.

Tohle všechno mi ale vysvětlil. Tvrdil, že vždycky šlo pouze o psaní na internetu, nikoliv o fyzický kontakt.

A s jeho tehdejší přítelkyní se po pěti letech nakonec rozešli s tím, že jejich vztah už nefungoval.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Nevěru prozradí nejčastěji esemeska
PŘÍBĚH: Přítel pořád flirtuje na internetu
Mám partnerovi dát šanci, i když mi lhal?

Teď má můj partner těžké období. Přišel o zaměstnání a trápí ho pocit méněcenosti. Má depky z bezvýsledného hledání práce. Navíc já mám už tři týdny zdravotní problémy, díky kterým spolu nemůžeme mít sex.

Ovšem moc mě trápí, že když jsem na přítele uhodila kvůli tomu, že si na internetu psal se ženami a domlouval se s nimi, tak on všechno zapřel.

Radila jsem se s jeho téměř dospělou dcerou. Řekla mi, že dříve táta takový byl a vždycky rád flirtoval. Ale že by mi to neudělal, že mě má moc rád.

Nevím, co mám dělat. Přítele nesmírně miluji a nechci o něho přijít.

Myslíte, že má náš vztah budoucnost? Nebo že jsem něco udělala špatně já?

Martina

Diskuse: I můj přítel flirtuje na internetu. Má náš vztah budoucnost?

To je snad jasné

21.1.2018   |   09:53   |   od: Patrik
Náhodou jsem zavítal na tuto stránku, když jsem hledal odpověď na něco, co vlastně už vím. Snad tedy dalším takovým, jako jsem já, pomůže můj názor.
Jestliže jste zamilované a dáváte to partnerovi najevo, přičemž on do vás zamilovaný není, tak se přesně i podle toho chová (a bohužel se už, jako na začátku, nezamiluje). Je jedno, co říká, co slibuje, na co to svádí. Pokud by miloval, nechoval by se tak. Chová se tak proto, že vás má jisté. Zavolá a vy skočíte? Když ale něco potřebujete vy, má partner na všechno dost času? No, vidíte!
A co dělat? Nejspíš vůbec nic. Chápu, že chcete změnu, ale to byste ho nesměly milovat a musely se začít chovat jako on. Pak ho ovšem nebudete milovat a proč s ním tedy dál zůstávat?! Není to tak?
Jedná se o svízelnou situaci, kdy chvilkově pomáhá promluvit si a dát, jak se říká, partnerovi nůž na krk. Nakonec to ale povede ke stejnému – k rozčarování, k postupnému odmilování a konci. Skutečně pomůže, a to asi samy tušíte, pouze správný výběr partnera. Tím myslím někoho, kdo vás nebude brát jako samozřejmost, i když mu budete prokazovat náklonnost. Většinou je to člověk, který má pár vztahů za sebou a dokáže si některých věcí víc vážit. Ale je mi jasné, že toto jste zřejmě slyšet nechtěly :)

Bouda

12.10.2016   |   11:21   |   od: Ella
Dobrý den, měla jsem tušení - prostě, nějaký smysl mi říkal, že něco není dobře. Přítel si psal s kolegyní z práce. Na to jsem, bohužel, přišla a domnívala se, že to skončilo. Ale, to jsem si jen myslela. Zhruba za měsíc jsem totiž zjistila, že si s ní zase píše, ovšem z jiného profilu :-(
Přítel tehdy vše smazal, jenže, nedalo mi to a ušila jsem na něj boudu. Napsala jsem mu pod jiným jménem. On pak sice doma přiznal, že mu napsala nějaká žena, ale hned tvrdil, že jí odepíše, že má mně... jenže v emailu jsem měla něco jiného - přítel tam žádá o foto. Nevím, co dělat. Proč přítel lže? :-(

Mám stejný problém

23.2.2016   |   17:23   |   od: Danča
Mám stejný problém. Jsem se svým přítelem rok, on je o 19 let starší. A nedávno jsem zjistila, že si na whatsappu, skypu, facebooku píše s jinými ženami, domlouvá si s nimi rande a také jim říká, jak je nezadaný a že hledá vztah nebo kamarádku na sex. Posílá jim své fotky i se svou dcerou a tvrdí, že prý mu chybí společnost.
Už několikrát, když jsme se hádali, tak jsem mu to vyčetla – takže on ví, že to vím, ale stejně v tom pokračuje. Na skypu byl dokonce s holkou na webce a psali si. Psal jí o sexuální aktivitě, co by s ní dělal a navíc již byli domluveni, že ona tady bude spát... akorát já jsem tehdy nakonec zůstala doma. Vůbec nevím co dělat.

Proč muž, který miluje svou partnerku, hledá flirt?

10.2.2016   |   09:02   |   od: Kateřina
Miluji svého partnera i přes to, že se snaží flirtovat s mladšími ženami na internetu a mě to bolí. Jsme spolu tři roky a vím, že mě miluje, je pozorný a chová se jako milující partner.
Ale, proč muž, který miluje svou partnerku, hledá flirt? Je to snad tím, že nejsem tak dobrá v sexu? Mnohokrát jsem si říkala, že je chyba ve mě. Ale tady v diskusi vidím a čtu, že je víc žen, které se potýkají s tímto problémem.
Víte, můj první manžel si našel jinou ženu, štíhlejší než jsem já. To mě hluboce ranilo. A teď zjištuji, že můj druhý partner se snaží o to samé.

Přítel tvrdí, že je nezadaný. A to jsme spolu dva roky!

16.1.2016   |   23:05   |   od: Radka
S přítelem jsme spolu dva roky. On přitom všude tvrdí, že je nezadaný: má na internetu a na nějakých seznamkách založené profily, kde si píše s holkami, jestli by s nimi nemohl něco podniknout. Zjistila jsem to teprve minulý měsíc. Většinou těm holkám dává i telefonní číslo. S nějakými si psal o schůzku, ale nevím, jestli se konaly.
Ode mě má přítel úplně všechno, o co si řekne. Nemá na čem strádat. Jenže, jak mám vědět, jestli se s těmi holkami někdy opravdu nesejde? On neví, že jsem tohle zjistila, protože by se se mnou rozešel - už jen pro to, že jsem mu tam vlezla.
Moc přítele miluji, nechci ho opustit. Asi jsem hloupá. Ale mám strach.
Zobrazeno posledních 5 příspěvků, celkový počet 9 příspěvků.
poslední příspěvek: 21. 1. 2018 9:53
ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci