Přítel pořád flirtuje na internetu

zpět do příběhů
17.4.2010 00:00   |   Příběhy
Seznámili jsme se přes internet a poměrně brzy nato jsem se k příteli nastěhovala. Mám ho ráda a partner tvrdí, že má rád mně. Ale…

Chlap s notebookemUž dlouho s ním řeším to, co narušuje náš vztah. Každý máme jiný názor, proto mně tady teď zajímá, co si o tom myslí někdo nezaujatý.

Nechci říct, že to, co přítel dělá, považuji za chybu – také mám chyby a vím o nich. Jen bych ráda popsala, co mě trápí a nevím si s tím rady.

Partner pořád flirtuje na internetu, povídá si tam se spoustou holek a žen, vede s nimi různé intimní rozhovory, nechá si od nich posílat fotky, někdy "slušné", jindy méně slušné. Není k tomu vyprovokován, sám takové rozhovory začíná.

A hlavně, všechno zapírá. Někdy se s takovými "kamarádkami" – jak jim říká – dokonce schází a taktéž o tom lže, protože vždycky tvrdí, že jede někam jinam. Přizná se až po dlouhém naléhání. Tvrdí mi, že o nic nejde. Já mám ale podezření, že to není tak nevinné, jak on říká. Možná sám nedokáže nebo se neodvažuje situaci zformulovat.

Z DALŠÍCH PŘÍBĚHŮ

I můj přítel flirtuje na internetu. Prosím o radu
Vztah na dálku: Je to konec, nebo snad ne?
Kvůli manželovým dcerám myslím na rozchod
Se šéfem málem v posteli. Jak teď?

Bojím se, že partner se podvědomě, nebo i částečně vědomě snaží najít si milenku, možná novou přítelkyni. Pořád mi říká, že o mně nikdy nechce přijít – a já bych mu to ráda věřila. Ale nejsem si jistá, jestli je náš vztah tak silný a jestli někde hluboko uvnitř sebe netouží po tom, aby se mohl se mnou rozejít. Tím, že u něj bydlím a neměla bych potom kam jít, se ten rozchod komplikuje.

Já se s ním rozejít nechci. Ale jeho neustálé povídání a posílání si fotek s holkami na internetu a následné lhaní mě uráží a přesto, že jsme spolu o tom mnohokrát mluvili, situace je stále stejná. Mám to hodit za hlavu?

Veronika

Diskuse: Přítel pořád flirtuje na internetu

flirt?

2.5.2015   |   17:54   |   od: sonulik
ahojky všem. já to mám taky tak. přítel si pořád s někým píše, ale mně říká, že je to jen z legrace. navíc stále někoho hledá a každé pak tvrdí, že je sám. už jsem s ním o tom mluvila a řekl mi, že se tím jen baví a nic nehledá. tak nevím. hodně mi to vadí. nevím, co s tím a jak dál.

RE: pro Brejkara

25.8.2010   |   10:10   |   od: jk
To je jako u nás doma. Ale vy si to alespoň uvědomujete, že ubližujete.

Stejný problém

17.8.2010   |   16:53   |   od: Brejkar
Mám stejný problém. Ze začátku jsem si myslel, že o nic nejde. Ale teď až skoro přicházím o přítelkyni, kterou miluji. Tak to chci řešit.
Flirtuji po netu se ženami, ale vím, že nikdy se s žádnou nesejdu, protože u přítelkyně mám všechno. Tím flirtováním ničím náš vztah.
Jak jsem s ní, nechybí mi to. Ale jen, co ode mně odjede, tak z nudy hned jdu na net a tam činím prasečiny.
Nemohu se toho zbavit. Prosím o nějakou radu.

Zažila jsem to

22.6.2010   |   23:21   |   od: sisi
Já jsem to zažila. A to se dokonce s nimi ani nescházel, jen si s nimi psal. Ani o to v podstatě nešlo, ale šlo o lži kolem toho - že se mu prý to tam samo ukazuje, že to myslel jako vtip atp. Přestal, alespoň si to myslím.
Teď, po půl roce, jsem zjistila, že není placený nájem. A jak to spolu souvisí? Když z vás je schopný dělat takovou husu, může vám ublížit příště něčím horším.
Nejste pitomá, jenom naivní. Držím palce!

reakce

6.6.2010   |   21:03   |   od: kenpo
Sorry, že to tak řeknu, ale jestli jste s někým takovým a věříte, že váš vztah někam směřuje, jste prostě naivní husy... Podstatou vztahu je snad vzájemná důvěra a podpora, ne?
Když chce jezdit na pokec s holkami z netu, pak mu nemůže vadit, když pojedeš s ním ;) Pokec je přece "jen" pokec. A kdyby to byl "jen" pokec, proč by tedy o tom lhal? Pokud půjde jen o chat na netu, no dobře, tak ať...
My, chlapi, jsme prasata od přírody. Ale, jak to říct... třeba já - mám přítelkyni, jsem s ní tři roky, také jsem prase a s každou druhou si píši prasárny a nechám si poslat fotku.
Když ovšem přítelkyně chce, ukáži jí to... a když jí to bude vadit, nechám toho.
Ale fotka je přece pouze fotka. To by pak nemohl po desáté večer ani čumět na telku...
Zobrazeno posledních 5 příspěvků, celkový počet 6 příspěvků.
poslední příspěvek: 2. 5. 2015 17:54
ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci