Reese Witherspoon: Líbání s Robertem Pattinsonem už nikdy!

21.4.2011 00:30   |   Společnost
Pohledný student veteriny se bláznivě zamiluje do vdané cirkusové krasojezdkyně. Vcelku jednoduchá dramatická linka – ale co už se toho kolem filmu Voda pro slony napsalo!

Voda pro slony

Zamilovaný pár ztvárňuje hollywoodská hvězda a producentka Reese Witherspoon (35) a britský herec, muzikant a sexidol Robert Pattinson (24). Oba jsou zachyceni při prezentaci filmu (na titulním snímku).

Do rozvíjející se lásky mladé paní Marleny a studenta Jacoba začne rušivě zasahovat slon, tedy přesněji slonice Rosie, což přináší doslova bizarní situace. Film podle stejnojmenného bestselleru americké spisovatelky Sary Gruen uvidíme zanedlouho i v našich kinech.

Jeden se bál, druhý těšil

Herečka se svěřila, že byla z tak velkého zvířete hodně vyděšená a v noci před natáčením „sloní“ scény prý nemohla ani usnout. Avšak nakonec, jak se pak Reese Witherspoon nechala slyšet, byla jízda na slonici přímo magická a ke všemu ji absolvovala bez jakéhokoliv jištění jako skutečná akrobatka, z čehož měla největší radost.

To Robert Pattinson si slonici Tai, která hrála Rosii, velmi oblíbil hned od počátku a na filmování se vyloženě těšil. Bral to i jako další novou zkušenost. Dokonce přiznal, že se mu teď stýská. Poslední natáčecí den se při loučení s Tai vůbec nebránil slzám.


Jacob (Robert Pattinson) a mazlíček Rosie (Tai) ve filmu Voda pro slony.

Avšak ve vztahu mezi ústřední dvojicí na place zrovna žádná idyla zřejmě nepanovala. Líbací scény s Robertem totiž Reese označila za nechutné.

„S Robem už nikdy! Bylo to s ním poprvé a také naposledy,“ nekompromisně po natáčení tvrdila Reese Witherspoon.

"Rob byl tak nachlazený, že to snad ani víc nejde. Nikdo z mých filmových partnerů nebyl při milostných scénách takhle nastydlý," prozradila. „On stále jen smrkal. Ani to nechci říkat, ale pořád mu tekly odporné zelené nudle.“

Bolest statečně vydržela

Robert Pattinson se zachoval jako gentleman a nic z těchto výroků nekomentuje. Nechal se pouze slyšet, že si filmování užíval a pokud jde o Reese, ve všech rozhovorech ji jen oceňuje.

Třeba ve scéně s nemocným koněm zvíře leželo Reese Witherspoon skoro hodinu na noze! Dokud se točilo, nedala na sobě nic znát a statečně snášela bolest – i takto uznale se Robert vyjádřuje k profesionalitě své kolegyně.


Reese Witherspoon s manželem Jimem a dětmi.

Dodejme, že Reese – hvězda filmů Pravá blondýnka a Velmi nebezpečné známosti – oslavila před měsícem nejen pětatřicáté narozeniny, ale i druhý sňatek. Po roční známosti se vdala za svého agenta Jima Totha (40).

Svatbu uspořádali na hereččině kalifornském ranči v Ojai Valley a pochopitelně, že na ní nechyběla ani dcera Ava (11) se synem Deaconem (7), které má Reese Witherspoon z předchozího vztahu s americkým hercem Ryanem Phillippem (36). S ním se sešla ve Velmi nebezpečných známostech, po jejichž dotočení ji Ryan požádal o ruku. Sedm let tvořili dokonale hollywoodský manželský pár.

bri

Přečtěte si také

Diskuse: Reese Witherspoon: Líbání s Robertem Pattinsonem už nikdy!

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci