Scorpions oznámili fanouškům, že skončí

25.1.2010 00:00   |   Společnost
Byla to vždycky naše radost, smysl života, byli jsme nadšeni, že jsme měli to štěstí dělat hudbu pro vás… Ale shodli jsme se, že jsme došli na konec cesty.

Scorpions

Legendární německá rocková kapela Scorpions se v tyto dny po více než čtyřiceti letech na svém webu už předem rozloučila s fanoušky. „Chceme aby to naši fanoušci věděli jako první.,“ napsali  hudebníci. A zároveň oznámili i poslední svoje řadové album Sting In The Tail, které uvede letos v březnu, a také šňůru koncertů, která je plánována v příštích letech po celém světě.

Scorpions

V březnu zajedou do Česka

Skupina v rámci svého nynějšího turné vystoupí 15. března pražské O2 areně. Protože již dříve uvedli, že půjde o tzv bilanční koncert, návštěvníci se mohou těšit na ty největší hity z historie kapely.vystoupení. Lidé se tak mohou těšit na největší hity z více než třicetileté kariéry kapely. 
   
"Když jsme v posledních měsících pracovali na našem albu, mohli jsme doslova cítit, jak silná a kreativní naše práce byla... ale bylo tam i cosi jiného: chceme ukončit mimořádnou kariéru Scorpions na vysoké úrovni. Jsme velmi vděčni za to, že stále máme stejnou vášeň pro hudbu, jakou jsme měli na začátku. To je důvod, proč jsme se právě nyní dohodli, že jsme na konci cesty," uvádí se v prohlášení.

Video

"Naši kariéru ukončíme albem, které považujeme za jedno z nejlepších, jaké jsme kdy natočili, a turné, které zahájíme v naší vlasti - v Německu a které nás během příštích několika let zavede na pět kontinentů," vzkazují Scorpions.

rav, ŽenyproŽeny.cz

Přečtěte si také


Diskuse: Scorpions oznámili fanouškům, že skončí

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci