Šéfredaktor Mareš: Ať už ta šílená dřina skončí!

22.1.2010 00:00   |   Společnost
Moderátor Leoš Mareš (33) se stal na čtrnáct dní šéfredaktorem bulvárního týdeníku Spy. Je rád, že si tuto roli může vyzkoušet. Daleko šťastnější prý ale bude, až skončí.

Leoš Mareš

"Trávit čtrnáct dní v redakci Spy beru jako velkou zkušenost. Je to seriózní práce," svěřil se moderátor, který se prý už teď těší, až to bude mít za sebou.

"Těším se, až se zase vrátím k tomu, co jsem vždycky dělal. Tohle je opravdu zápřah," postěžoval si Leoš s tím, že toho má na starosti hodně. "Celé odpoledne schvaluji články, dopisuji nějaké věci a ještě se bavím o materiálech, které vyjdou příští čtvrtek. Je to opravdu dřina," přiznal Mareš.

Každý den – to by Leoše nebavilo

Moderátor zatím žádné zkušenosti s tištěnými médii nemá. Jak ale tvrdí, časem by se prý všechno naučil. "Tím, že jsem na druhé straně a hodně komunikuji s novináři, není pro mě těžké si jejich řemeslo představit. Už podle prvních schůzek, které jsem měl, si myslím, že bych se ho časem naučil," řekl klidně.

Jenže to by nebyl Leoš, aby se upnul na jednu stálou práci a navíc ještě v redakci. "Kdybych nedělal nic jiného, dokážu si představit, že bych tu mohl být novinář," pravil Mareš, který odmoderoval celou Česko Slovenskou SuperStar.

"Tohle je ale seriózní práce. Musíte tam chodit každý den a jste tam velkou část dne, což je pro mě naprosto nepředstavitelné. Já těch aktivit mám tolik, že bych nechtěl další zaměstnání na plný úvazek. Momentálně je to prostě neslučitelné s tím, co dlouhodobě dělám," vysvětlil moderátor.

Text a foto: Korzo

Přečtěte si také

Diskuse: Šéfredaktor Mareš: Ať už ta šílená dřina skončí!

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci