Klobásce se neubráním, přiznává Stočesová

21.1.2010 00:00   |   Společnost
Miss ČR 1998 Kateřina Stočesová (30) se v mnohém odlišuje od většiny modelek a dívek, které získaly titul královny krásy. Modeling pro ni není hlavním zdrojem obživy, zajímá se o ezoteriku a nevyhýbá se ani nezdravé stravě v podobě dobré klobásy.

Kateřina Stočesová

"Hrozně ráda také jezdím na své motorce. Nejraději zavítám do Rakouska či Německa, kde je nejenom vhodná kvalita silnic, ale také krásná příroda," prozradila Miss ČR 1998. A zároveň dodává, že jí nejsou cizí ani výlety po českých památkách.

"Takový výlet na Karlštejn se svými přáteli, který se může zpříjemnit pohodovou procházkou a zakousnutím klobásky… Tomu se prostě neubráním. Takové chvíle si velice užívám," dodává Kateřina, která se v současnosti živí vázáním květin na zakázku.

A doslova leží v knihách o osobním rozvoji a ezoterice. "Knihkupectví na Smíchově je mým druhým domovem. Nedám moc na názvy knih a autorů, ale vnímám spíše obsah. Z knih si vybírám myšlenky, které jsou mně blízké, což je například životní postoj dalajlamy," vysvětluje Stočesová.

Text a foto: Korzo

Přečtěte si také

Diskuse: Klobásce se neubráním, přiznává Stočesová

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci