SuperStar: Martin i Miro vědí, jak dál

28.12.2009 00:00   |   SuperStar
Vítěz premiérové řady soutěže Česko Slovenské SuperStar Martin Chodúr musí do konce března vydat vlastní album. Jak sám říká, nebude to pro něho vážný problém, prý již má několik písniček napsaných.

Martin Chodúr, SuperStar

O připravovaných skladbách zatím Martin Chodúr hovořit nechce, natož upřesnit, v jakém jazyce či žánru budou. Bude to styl Martina Chodúra – uvedl krátce po svém triumfu v soutěži.

V budoucnosti ho prý diváci uvidí ve třech hudebních pozicích. Vedle hraní se svou ostravskou kapelou Robson by chtěl také vystupovat s orchestrem a jeho příznivci se mohou zřejmě těšit i na komorní koncerty s klavírem.

Zda se množství povinností nakonec negativně neprojeví na kvalitě alba, Martin neřeší. "Vždy musí člověk pracovat s tím, co dostane, rozložit si síly, jít do toho naplno a snažit se všechno zvládnout," říká.

Ostatně, na závazky, které pro něho vyplývají z honorované smlouvy, se těší. "Konečně budu moct zpívat," přiznal a prozradil, že kvůli novým povinnostem přeruší studium vážné hudby a hry na klarinet.

Miro Šmajda, SuperStar

Nabídky na spolupráci i relativně konkrétní představu o svém novém CD má rovněž Miroslav Šmajda, který skončil v Česko Slovenské SuperStar na druhém místě.

Nicméně, jak sám Miro později upřesnil, nabídky na spolupráci, co dostal, ty jsou prý zatím v neoficiální rovině. "Takové věci je lepší nechat si pro sebe, protože nikdy není nic jisté," vysvětlil sympatický Košičan.

rav, ŽenyproŽeny.cz
Foto: TV Nova

Přečtěte si také


Diskuse: SuperStar: Martin i Miro vědí, jak dál

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci