Nové dětské bylinné zubní pasty HERBADENT KIDS & JUNIOR

19.9.2023 00:00   |   Děti
Pro zdraví dětských zoubků je zásadní pravidelná péče, správná technika čištění a vhodný kartáček se zubní pastou. Aby bylo čištění dětem příjemné a vůči zubům co nejšetrnější, přináší HERBADENT nové bylinné zubní pasty KIDS & JUNIOR s novými příchutěmi.

Herbadent deti

Nové dětské zubní pasty mají čistě přírodní složení s optimálním množstvím fluoridů pro silnější sklovinu.

Pro děti od tří let a jejich mléčné zoubky je tady nová bylinná zubní pasta HERBADENT Kids Jablko. Děti během čištění potěší příjemnou ovocnou chutí, zatímco její složení prospěje sklovině a dásním.

Její vyvážené množství fluoridů totiž pomáhá posilovat sklovinu a chránit ji před kazy a lety prověřený bylinný extrakt HERBADENT ze sedmi léčivých rostlin hýčká citlivé dětské dásně.

Malým školákům ve věku od 7 let pomůže v péči o smíšený chrup, tedy mléčné i nově rostoucí druhé zoubky pasta HERBADENT Junior s příchutí Spearmint.

Ionty fluoru umí proniknout do skloviny a zpevnit ji, takže je odolnější vůči vzniku zubnímu kazu.

Samozřejmě nechybí ani síla přírody v podobě extraktu ze sedmi bylinek, které mají antimikrobiální účinky a pomůžou vašim ratolestem ke zdravým ústům.

Důležitým doplňkem pravidelné péče je také Bylinná ústní voda pro dokonalou ústní hygienu.

Ústní voda JUNIOR obsahuje léty ověřený extrakt ze 7 léčivých bylin, pečuje o dětské dásně, zklidňuje možné podráždění a dezinfikuje celá ústa. Je určena pro děti od 7 let.

Komplexní řadu pro děti doplňují i správné zubní kartáčky

Kartáčky HERBADENT pro malé průzkumníky splňují všechny přísné nároky odborníků na preventivní péči o dětské zoubky.

Jejich madla jsou vyrobená z ekologického materiálu ze zbytků rostlin.

Kartáčky mají ultra jemná, speciálně zkrácená vlákna, kterými pečlivě vyčistíte všechny plošky mléčných zoubků dětí bez podráždění jemných dětských dásní.

Vybírat můžete společně s dětmi z palety 5 barev a kartáček lze označit a pro více dětí rozlišit barevným knoflíkem z recyklovaného plastu.

„Nezapomeňte, čištění a dočišťování dětských zoubků až do věku 10 let je odpovědností dospělého, tedy vás, rodičů. Jen čistý zub se nezkazí,“ říká MUDr. Pavel Smažík, majitel značky Herbadent.

Více informací najdete na herbadent.czTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci