Diskuse ke článku:
Jsem těhotná a přítel mě poslal na potrat

zpět na článek

Přidat příspěvek

Text pište českou a slovenskou klávesnicí – s háčky, čárkami, stříškou atd.
Děkujeme Vám!

ještě zbývá znaků

51 + 7 =
Přidat příspěvek
Text pište českou a slovenskou klávesnicí – s háčky, čárkami, stříškou atd.
Děkujeme Vám!
7

how i got back my love hill

8.5.2020    |    19:37    |    od: linda    |    reagovat
Můj manžel a já jsme teď oddáni asi 10 let. Byli jsme šťastně oddáni se dvěma dětmi, chlapcem a dívkou. Před 6 měsíci jsem si všiml jeho podivného chování ao pár týdnů později jsem zjistil, že můj manžel něco vidí. Začal se vracet domů pozdě z práce, těžko se staral o mě nebo děti. Někdy odchází a ani se nevrátí domů asi 2-3 dny. Udělal jsem vše, co jsem mohl, abych problém vyřešil, ale to všechno zbytečně. Byl jsem velmi nadšený a potřeboval jsem pomoc. Jednoho dne jsem při procházení Internetu narazil na web, který navrhl, že Dr.Pellar by mohl pomoci vyřešit manželské problémy, obnovit narušený vztah a podobně. Cítil jsem se, jako bych to měl vyzkoušet. Kontaktoval jsem ho a udělal pro mě kouzlo. O dva dny později se ke mně manžel přiblížil a omluvil se za chyby, které udělal, a slíbil, že mě už nikdy neopustí. Od té doby se všechno vrátilo do normálu. Moje rodina a já zase spolu šťastně žijeme. Díky, Dr.Pellar. Pokud potřebujete měnič pravopisu, který dokáže vyslovit pravopis, který opravdu funguje, doporučuji ho kontaktovat. Nezklame vás. Toto je jeho e-mail. E-mail: drpellar@gmail.com
6

Hrdost holka!

1.3.2020    |    08:13    |    od: Veronika    |    reagovat
Bože holka měj k sobě nějakou úctu ne? Me se zrovna před pár hodinami přihodilo také že mi teď již čerstvě bývalý ( pro nás neexistující) přítel " navrhl" potrat a že dítě prostě nechce a na potrat mi dá. Takže prostě přestal existovat, skončil tím u mě i u mého dítěte. Chci tím říct, jaký chování jako čekáš od někoho takového? Když si nebudeš vážit sama sebe, kdo si jako myslíš že to za tebe bude dělat? Já mám teda hodně odlišnou povahu. Když si mě někdo neváží, nezaslouží si mě a nemám problém ho odstřihnout ať se jedná o koho chce. Radši budu sama, bez tzv rodiny jen se svým dítětem. Toho idiota ani nehodlám psát do rodného listu. O svoje dítě se teda dělit nebudu. Uvědom si co tomu dítěti jako dáváš za vzor do života když uvidí tento stálý model chování. Dokud budeš chlapovi dělat hotel, hospodyni... Vlastně matku, služku apod.. nebude si tě vážit a vždy s tebou zamete. Ukaž všem kolem sebe že máš cenu.. Hlavně sobě. Přestaň teda řvát do polštáře, a vzchop se,neděláš to jen pro sebe. Nebuď onuce a neuč to svoje dítě. Nebo chceš aby mělo stejnou smůlu jako ty? To jakýho chlapa si přitáhneš do života záleží jen na tobě. Ale jak říkám, já mám jinou náturu ale taky jsem si ledasčím prošla. Sebe si díky tomu vážím a chlapa ke štěstí mít nemusím. Za mě tedy, jak má něco koule nebo kola, jsou s tím jen samé problémy.
5

RE: To se nedělá

4.12.2019    |    11:46    |    od: Emilia    |    reagovat
Odpověď na 1  |  Fuj, podvádět a ještě někoho zranit tím, že si s milencem udělám dítě.
4

I mě to potkalo

19.9.2016    |    12:51    |    od: Andrea    |    reagovat
Dámy, i mě to potkalo. S manželem čekáme miminko, začínám čtvrtý měsíc těhotenství. Manžel miminko nechce, posílal mě na potrat, ale já jednou odešla z nemocnice a podruhé jsem tam ani nešla. Jsem rozhodnutá starat se sama. Vím, že miminko učiním šťastným. Byla jsem u své kartářky a i ona říkala, že si ho mám nechat.
Manžel mi nadává, je na mě zlý a ošklivý. Pořád tvrdí, jak miminku zničím život. Dřív jsem plakala, ale teď už ne. Vím, že život si zničí akorát tak manžel sám, protože přijde jen rozvod. Navíc on už nyní přichází o vše hezké a o to ještě hezčí přijde, až se miminko narodí.
Za dobu, co toto zažívám, jsem se poučila, že my, ženy, jsme mnohem silnější, než muži. Oni se upínají ke svým matkám a bojí se zodpovědnosti a takzvané volnosti, i když tvrdí opak.
Proto, dámy, přeji hodně štěstí vám všem, kterým se ten zázrak v podobě miminka podařil.
3

Byla jsem v podobné situaci

12.8.2016    |    13:27    |    od: Any    |    reagovat
Já jsem byla v podobné situaci jako autorka příběhu. Můj přítel-cizinec sem jezdil jen jednou za pár týdnů. Pracoval mimo republiku.
Když jsem zjistila, že jsem těhotná, byla jsem šťastná. Zato přítel už méně. Přesto tvrdil, že si najde práci blíž, protože dítě má být s matkou i s otcem.
Bohužel, pak z ničeho nic otočil a řekl mi, že mám jít na potrat a že on se ve svých 32 letech na dítě ještě necítí. Prý se chce vrátit do vlasti a ať jdu s ním, že si za pár roků uděláme dítě tam.
Mně je 33 let a vím, že děti už bych mít nemohla. I tak byl zázrak, přes moje zdravotní problémy, že jsem otěhotněla. Takže, s přítelem už spolu nejsme.
Dnes mám 4,5měsíčního kloučka, jsem šťastná a hrdá maminka, i když samoživitelka. Otec v rodném listě uvedený není.
Bývalý přítel stále pracuje v zahraničí, domů do vlasti se nevrátil. Prý toho všeho lituje, ale má strach mě oslovit – přitom k tomu měl tisíc příležitostí, ovšem nic pro to neudělal, nezavolal, nenapsal.
Nevím, jak svému synovi vysvětlím, že ho jeho otec nechtěl. Ale vím, že jsem udělala správnou věc, když jsem si prosadila, že si dítě nechám.
Důležité pro mě je, že mám velkou podporu v rodině. Zvládá se mi všechno daleko lépe i přesto, že lehké to není. Pro svého syna jsem schopná udělat i nemožné.
2

Můj přítel odešel, ale mám krásnou dceru

19.2.2016    |    21:38    |    od: Magda    |    reagovat
Pokud autorku příběhu poslal její partner na potrat, tak nebude něco v pořádku. Já jsem byla ve stejné situaci a dítě si nechala.
Můj přítel odešel, opustil mě, ale mám krásnou dceru. A i když to byl někdy stres, jak to zvládnu, tak všechno dopadlo dobře.
1

Poslal mě na potrat...

9.12.2012    |    22:57    |    od: sisi    |    reagovat
Po čtrnácti letech jsem opět potkala lásku z mládí. Sex byl nádherný, nepopsatelný. Otěhotněla jsem a budoucí táta - můj ženatý milenec - mě poslal na potrat...
Ale já v té době byla také máma svých malých dvojčat. Potrat jsem odmítla, i přes jeho protest. Odpustila jsem mu. Narodila se mi dcerka a dalších pár let naše tajemství vydrželo... Až ta jeho přečetla smsku, tak teprve od toho okamžiku on dcerku nezná.
Co dělat? Je nám fajn i bez něho. Platí na dcerku výživné. A ta jeho mu odpustila natolik, že si pořídili další dítě, aby vše slepili.


Reagovat na příspěvek č.
Text pište českou a slovenskou klávesnicí – s háčky, čárkami, stříškou atd.
Děkujeme Vám!

Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci