Roter Hahn: Letní odpočinek v Jižní Tyrolsku

10.6.2019 00:00   |   Společnost
Osvěžující horský vzduch, dechberoucí příroda, zelené louky, krásné přírodní bio bazény a jemný osvěžující vánek. Taková může být dovolená na farmě v Jižním Tyrolsku.

Rakousko

Ať už jedete jako rodina, pár či parta přátel – ubytování kvalitní značky Roter Hahn, může být ta nejlepší cesta, jak zažít zvláště autentické časy na farmě. Pro nutné letní osvěžení nabízejí některé farmy krásně vychlazená přírodní koupaliště!

Kromě toho se hosté mohou díky vřelé pohostinnosti místních farmářů, mohou ponořit do venkovského způsobu života a vychutnat si Jižní Tyrolsko v plné letní síle.

Dovolená na statku Roter Hahn - Přibližně 1 700 členských statků značky Roter Hahn nabízí kvalitní, moderní a komfortní ubytování. Hosté se mohou těšit na rodinou atmosféru díky malebným apartmánům, které jsou strukturované maximálně po 5 apartmánech nebo 8 pokojích. Farmáři zajisté ocení příležitostnou výpomoc na farmě, hosté za to pak budou moci ochutnat kvalitní domácí produkty.

„Vykoupat se“ v přírodě

Jakmile letní teploty na teploměru stoupnou, ponoření do chladné vody přijde nejen vhod. Nemá nic nad to, než při koupání v idylickém jezeru hledět na vrcholky hor a lesů. Mezi taková místa patří napříklaf Völser Weiher v regionu Schlern, přírodní koupaliště Lüsener v Eisacktal nebo Kalterer See, nejteplejší jezero v Alpách, na jihu Jižního Tyrolska.

36 statků Roter Hahn v Jižním Tyrolsku nabízí přírodní koupaliště, ve kterých se hosté mohou během horkých dní příjemně zchladit. Biobazény jsou naprosto bez chlóru, k čištění slouží rostliny, jako jsou lekníny a rákosí, které udržují ekologickou rovnováhu. I ten nejmenší návštěvník se tak může bezpečně vykoupat. Až 133 farem má vlastní bazén, a taková může být příjemná alternativa namísto dovolené na přeplněné pláži. Užít si letní odpočinek, nerušeně v rodinné atmosféře místních hospodářů, v okouzlující a zachovalé přírodě Jižního Tyrolska.

Gostnerhof, dovolená na statku v Barbian

Vinařský statek své hosty uvítá na tichém místě, ale přece jen v centru dění. Hospodáři každé ráno připravují vynikající snídaně z domácího pečiva a čerstvých surovin, které pochází přímo z Gostnerhofu.

MŮŽE VÁS ZAJÍMAT

Roter Hahn v Jižním Tyrolsku:
Dovolená jako v pohádce!
Připraveno je přes 1700 farem!

Návštěvníci si po celý den mohou libovolně brát produkty z domácí zahrádky a pochutnat si tak na opravdu kvalitních domácích potravinách. Velmi vyhledávanou atrakcí je prohlídka místních vinic za doprovodu průvodce a následná degustace vína v domácím sklípku či prohlídka statku.

Ahner, Dovolená na statku v Rodeneck

Na romantickém horském statku Ahner Berghof se mísí tradice se současným jednoduchým designem, jedinečná a srdečná pohostinnost nabízí i nová poznání a například také kulinářské zážitky.

Statek je zaměřený na jídlo, proto se mu říká také šenk. Kouzelné místo své hosty seznámí s lokální tradiční gastronomií, která zanechá na duši vzácnou vzpomínku. Milovníci jídla si zde mohou prožít jedinečnou atmosféru při kulinářských večerech a kurzech vaření spolu s místní selkou.

Čerstvý horský vzduch na dobrou noc

Po náročných výšlapech po nádherné jihotyrolské přírodě potřebuje tělo zase nabrat novou sílu a zregenerovat. K tomu náramně dopomůže místní čistý horský vzduch, který podpoří kvalitu spánku, a tělo připraví na další krásný den.

Po probuzení si hosté už mohou jen vychutnat idylické ráno a posnídat místní vynikající domácí produkty – vlastní čerstvé pečivo, čerstvá vejce, domácí mléko a sýry nebo také uzeniny, které pochází přímo ze statku.

Přírodní koupaliště přímo na farmě

Obklopeni lesy a loukami, Frötscherhof se nachází v Bressanone. Nově zrekonstruovaná historická a rodinná farma z 12. století se čtyřmi apartmány až pro sedm osob.

Na vlastním přírodním koupališti na farmě si hosté mohou například pochutnat na domácích produktech z ekologického zemědělství. Děti se mohou zabavit v přítomnost zvířecích kamarádů, na farmě totiž chovají kozy, dobytek a kachny.

vkv, ŽenyproŽeny.czTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci