S dárky od Koresu do světa dětské fantazie

2.6.2019 00:00   |   Komerční články
Na děti nezapomínejme ani po prvním červnu a jejich Dni, plném festivalů, party, besídek… Dětem můžeme udělat radost kdykoli: dejte jim dárek, který popustí uzdu jejich fantazii!

Kores

Vůbec nemusí jít o superkola, mobily, či počítače… Mnohdy víc než nákladné dary udělá radost drobnost, která našim dětem pomůže k cestě do světa fantazie a kouzelných her. Posuďte třeba tipy od společnosti Kores, která je tradičním rodinným podnikem vyrábějící kancelářské a školní potřeby.

Každá generace školáků měla a má svůj hit. Ti nejstarší pamatují žvýkací „mejdlíčka“ nebo šumák, mladší zase céčka. No a těm nejmladším učaroval dnes sliz. Kdo nemá sliz, jako by nebyl. Děti se ve škole předhání v jeho velikosti, barvě i mazlavosti.

Kores nabízí pro bezpečnou domácí výrobu slizu tekuté transparentní lepidlo Glufix (50 ml) a v přípravě je i varianta 500 ml. Samozřejmě lepí papír, kartón a textilie. Navíc je netoxické, neobsahuje rozpouštědla a z dětských kalhot nebo trička je lehce vypratelné.

Mnohem více ale vaše děti ocení, že je Glufix ideální k výrobě slizu. Stačí do misky nalít lepidlo, přidat prstovou barvu Kores a důkladně zamíchat. Kdo chce, může přidat třpytky Kores Glitter Glue, za neustálého míchání přikapávat Kores Magic Liquid aktivátor a nakonec sliz pořádně propracovat. A hračka snů je hotova!

Vyzkoušet si kreativní tvoření či výrobu bezpečného domácího slizu můžete v sobotu 1. 6. v pražských Žlutých lázních, kde bude mít Kores svůj stánek.

Předškoláky nepochybně osloví Masi Kolor (na titulním snímku) - netoxická modelovací hmota pro stimulaci a tvůrčí zábavu. Při hře si děti rozvíjejí motorické dovednosti a kreativitu. Hmota má dlouhotrvající jemnou modelovatelnost, což je pro malé dětské ručky ideální.

Kreativní hra má čtyři pestré mísitelné barvy po 130 g a vtipná razítka. Je antibakteriální, bezlepková. Děti si s ní vyhrají už od dvou let.

Co si nemohou ti nejmenší osahat, jako by nebylo. Platí to i pro barvy. Dedi Kolor - prstové barvy v intenzivních barvách s vysokou kryvostí, jsou pro malé děti ideální.

Stimulují kreativitu a podporují rozvoj jemné motoriky. A když děti hra omrzí snadno barvy umyjeme, nebo i vypereme, vodou a mýdlem. Objem 4 x 150 ml (tuby) nebo 7 x 30 ml (kalíšky).

Protože snad každé malé dítě rádo kreslí, nabízí Kores voskovky unikátního ergonomického tvaru Krayonitos.

Tvar byl zvolen speciálně pro malé dětské ručičky, jsou vhodné pro děti od 18 měsíců. Díky unikátnímu složení nezanechávají stopy barvy na rukou. Dostupné v 6 zářivých odstínech.

A nesmíme zapomenout ani na větší malíře. Mandalas 50 barev jsou nelámavé pastelky se super měkkou a extra jemnou tuhou o průměru 3 mm. Mají trojhranný ergonomický tvar, rámeček pro vepsání jména.

Obsahují extra barevné pigmenty pro jasnější a intenzivnější barvy. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního lipového dřeva pro snadné ořezávání.

A pro ty poněkud pokročilejší se nabízejí Témperas - temperové barvy v 12 intenzivních odstínech po á 12 ml s vysokou krycí schopností. Jsou ideální do školy i pro volný čas, snadno mísitelné a ředitelné vodou.

Barvy jsou v unikátním patentovaném omyvatelném obalu, který lze uchopit jako malířskou paletu. A můžete se pustit do díla na papíru, kartonu či plátně…

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci