Valentýn za dveřmi, potěšte svou drahou polovičku

6.2.2019 00:00   |   Komerční články
Svátek svatého Valentýna se pomalu ale jistě blíží. I přesto, že tento svátek má tradici především za oceánem, i v naší zemi si najde místo. Oslavit lásku s drahou polovičkou, to přeci neurazí.

Costa

Vyznat lásku se dá tolika způsoby

Angličané na Valentýna bruslí, ve Vídni tančí valčík, Dánové píší originální básně, Finové neoslavují 14. února zamilovanost, ale přátelství.

Osamělí Estonci nasedají do autobusů lásky, aby si našli svůj protějšek. Ženy v jižní Africe si připínají na rukávy srdíčko se jménem svého vyvoleného.

Japonky darují svým milým čokoládové pralinky a čekají, že jim to muži oplatí o měsíc později na takzvaný Bílý den. Ovšem nikoliv čokoládou, ale květinami a šperkem.

V Singapuru a na Filipínách je svatý Valentýn nejoblíbenějším svatebním termínem. Páry, které se berou v tento den, jsou prý mnohem šťastnější než ostatní.

A všude po světě chodí milenci na mosty nad řekami a věší na zábradlí malé zámečky ve tvaru srdce. Lásku „uzamknou“ a klíček hodí do vody.

A co děláte na Valentýna vy?

Že ještě nevíte? Spojte svou lásku s vášní pro kávu a vezměte svého Valentýna, kamarádku nebo někoho blízkého do kavárny Costa Coffee. Těšit se můžete na Caffe latte ze směsi Mocha Italia s bohatě napěněným mlékem a na velké linecké srdce.

Zruční baristé vám posypou mléčnou pěnu vašeho kávového nápoje skořicí nebo čokoládou pomocí šablony se vzorem srdce. Nápoj tak bude dokonale zamilovaný.

Akční valentýnská nabídka platí ve všech kavárnách Costa Coffee od 11. do 17. února za akční cenu 79 Kč (Caffe latte a linecké srdce).

Více na costa-coffee.czTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci