Nakresli auto budoucnosti a vyhraj cestu do Japonska!

16.12.2018 00:00   |   Komerční články
Toyota opět vyzývá všechny děti, aby ukázaly, jak si představují auto budoucnosti. Za jeho výtvarné ztvárnění navíc mohou získat krásné ceny nebo možnost podívat se s celou rodinou do Japonska. Stačí se zapojit do třináctého ročníku celosvětové výtvarné soutěže Dream Car Art Contest.

Nakresli auto budoucnosti a vyhraj cestu do Japonska!
  • Mezinárodní soutěž pro děti do 15 let, kde kreslí auto svých snů
  • Soutěž běží od 15. 12. 2018, uzávěrka národního kola je 28. února 2019
  • Soutěží se o cestu do Japonska, hoverboard, lego i dron
  • Podmínky soutěže a přihláška jsou ke stažení zde

Od 15. prosince mohou všechny děti posílat přihlášky do národního kola celosvětové soutěže. Chce to pořádnou dávku fantazie, protože každý rok soutěží téměř milion obrázků z celého světa. Vyhlašuje se však i devět vítězů ve třech věkových kategoriích národního kola. Ti si odnesou např. hoverboard, lego, dron nebo trička a model Toyoty Yaris WRC.

Toyota ví, že dnešní děti jsou zároveň i budoucí řidiči a možná i designéři a konstruktéři vozů budoucnosti. Touto soutěží se proto snaží podpořit jejich představivost, ale i to, že snít se vyplácí, protože jednoho dne se každý sen může stát realitou. Děti se zároveň při kreslení auta z budoucnosti zamýšlejí nad tím, jakou roli hraje v lidském životě automobil a jak jeho role v příštích desetiletích možná promění.

Soutěže se mohou zúčastnit všechny děti do 15 let. Utkají se ve věkových kategoriích do 8 let, 8 až 11 let a 11 až 15 let. Své vysněné auto by měly namalovat ručně na formát A3. Použít mohou pastelky, vodové barvy, ale povoleny jsou třeba i koláže.

Na zadní stranu výkresu je důležité nalepit přihlášku, kterou rodiče nebo zákonní zástupci najdou na stránkách soutěže. Dílo se pak odesílá s označením »Toyota Dream Car Art Contest« na adresu:

Toyota Central Europe-Czech, s.r.o.
Bavorská 2662/1
155 00 Praha 5

Uzávěrka všech přihlášek národního kola je 28. února 2019. Devět českých vítězů, kteří budou vyhlášeni v březnu, poté postupuje do mezinárodního finále a pokud se v něm umístí na hodnoceném místě, má příležitost vydat se s rodinou na cestu do Japonska na slavnostní vyhlášení vítězů celosvětové soutěže.

Více informací včetně podrobných pravidel soutěže a soutěžního formuláře najdete ZDE.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci