Dárek pro radost, dárek pro zdraví

18.11.2018 00:00   |   Komerční články
Potěšte své blízké pod stromečkem originálním vánočním dárkem. Darujte poukaz na lázeňský pobyt nebo služby v malebných rodinných Lázních Mšené.

Lázně Mšené

Vybírat můžete z široké nabídky týdenních i víkendových lázeňských pobytů nebo balíčků procedur, které lze využít i během jediného dne.

Zimní lázeňská pohádka

Také vám při pohledu z okna naskakuje husí kůže? Spíše než hory, lyžování a koulovačce dáváte raději přednost teplu u krbu, zachumlání pod dekou anebo příjemné sauně?

Máme pro vás ideální tip jak sebe i své nejbližší se v tomto chladném období zahřát a udělat tak něco nejen pro zdraví, ale také pro uvolnění těla i mysli. Zavítejte do malebného rodinného lázeňského resortu nedaleko Prahy.

V Lázních Mšené se o vás postarají od hlavy až k patě. Během příjemných masáží, koupelí, zábalů či sauně v tomto chladném počasí načerpáte energii.

Masáže pro každého

Vyberte si z široké nabídky lázeňských masáží, nechte hýčkat svou mysl podmanivou vanilkou, švestkou, kokosem či čokoládou a během příjemných doteků lázeňského maséra ztratíte napětí, zapomenete na úzkost a stres dnešní doby.

Lázeňští maséři, ale i další lázeňský personál vám rád a ochotně poradí s výběrem masáže či jiné procedury a pokud si nejste jisti zda lázeňskou proceduru můžete absolvovat, využít můžete i lázeňského lékaře.

Pro lepší orientaci klientů a na základě svých letitých zkušeností připravili Lázně Mšené individuálně sestavené lázeňské balíčky procedur, které lze čerpat během jediného dne.

Nabídku lázeňských balíčků procedur a širokou škálu pobytů naleznete na msene.cz.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci