ALCINA: Nikdy není příliš pozdě!

26.10.2018 00:00   |   Tiskové zprávy
Nikdy není příliš pozdě na nové začátky. Nikdy není příliš pozdě na odvážná rozhodnutí. Nikdy není příliš pozdě na mladší vzhled pleti. Nikdy není příliš pozdě na pleťovou řadu, která může změnit také váš životní postoj. Nikdy není příliš pozdě na It’s never too late!

Alcina

Nová řada ALCINA It’s never too late se zaměřuje na pleť s příznaky stárnutí a prokazatelně redukuje hloubku vrásek. Pomohou k tomu hned tři produkty – Aktivní tonikum, Pleťový krém proti vráskám a Oční balzám proti vráskám.

Aktivní tonikum

  • Čistí pleť a redukuje vrásky

Aktivní tonikum z řady It’s never too late se o krásu pleti stará hned několika způsoby. Zajišťuje odstranění suchých šupinek i přebytečného mazu a lesku z pleti, aby do ní mohly pečující produkty lépe pronikat a účinkovat.

Díky obsaženým ovocným kyselinám stimuluje kožní buňky k rychlejší regeneraci. Účinně redukuje vrásky, milia i pigmentové skvrny, zmenšuje póry a zároveň také zlepšuje schopnost pokožky vázat vodu.

Pleťový krém proti vráskám

  • Povzbuzuje unavené kožní buňky

Nový krém proti vráskám je přímo nabitý účinnými látkami zajišťujícími vitální a mladistvější vzhled pleti.

Matrixyl kolagen aktivuje přirozený regenerační proces kůže, vyhlazuje vrásky a zlepšuje elasticitu pokožky, koenzym Q10 zajišťuje zdravý růst kůže a vitamín E zabraňuje další tvorbě vrásek a zvyšuje hydrataci.

Studie prokazují omlazení pleti o 5,5 roku při každodenním používání po dobu dvou měsíců.

Oční balzám proti vráskám

  • Intenzivní péče pro jemnou pokožku očního okolí

Oční okolí si zaslouží výjimečnou péči, neboť první vrásky často vznikají právě tam.

Nový oční balzám se pomocí komplexu Aquarich a bambuckého másla stará o intenzivní hydrataci, pečuje o namáhanou pokožku, redukuje vrásky způsobené suchostí pleti a mimikou a zároveň pleť chrání před dalším stárnutím v důsledku vlivů vnějšího prostředí.

K dostání v salonech spolupracujících se značkou ALCINA během listopadu 2018.

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci