Dodejte pleti vláhu!

2.7.2018 00:00   |   Komerční články
Tělo a pleť během slunečných letních měsíců dost trpí, největším problémem je nedostatek vody. Kvůli teplotám, které přesahují 30 stupňů, je třeba pravidelně dodávat tělu tekutiny. Mnohdy se ale zapomíná právě na pleť.

Hydroceutical

Je dobré jí čas od času dopřát hloubkovou nálož vláhy, která ji znovu probudí k životu. Dehydratovaná pleť vypadá unaveně, je bez jasu a vitality. Pokožka je napnutá a velice často dochází k jejímu olupování. S přibývajícím věkem si s nedostatkem vláhy tělo i pleť poradí čím dál hůř.

Pokožka si již nedokáže udržet tolik vody a dochází k narušení přirozené lipidové vrstvy. Pokožka ztrácí svou elasticitu a dochází ke vzniku prvních vrásek.

Hydratace je jeden z pilířů správné péče o pleť. Vzhled pokožky je ovlivněn množstvím vody, které je v ní obsaženo, a proto produkt FC Hydroceutical je tou správnou volbou.

Je to biotechnologické sérum na intenzivní hloubkovou hydrataci pokožky. Základní účinnou látkou jsou dva přirozeně vyskytující se osmolyty (hydratační složky), díky nimž se reguluje optimální rovnováha hydratace pleti.

Ta je tak chráněna před vysušováním nejen na povrchu, ale i v hlubších vrstvách pokožky. Fytofontana Hydroceutical nejen, že poskytuje rychlou hydrataci, ale umožňuje i pokožce reagovat na měnící se podmínky.

Mezi další složky přípravku patří hydrolizovaný mléčný protein, který působí také na tvorbu mazu. To umožňuje pokožce vytvořit přirozený hydrolipidický film a pomáhá suché i mastné pleti obnovit rovnováhu sekrece mazu.

Obsažená kyselina hyaluronová sehrává důležitou úlohu při udržování pevnosti a pružnosti pokožky. Zjemňuje pokožku vystavenou slunečnímu záření, vrací ji pružnost a působí jako velmi účinná a regenerační složka v procesu stárnutí.

Aktivní složka rovněž podporuje přirozenou tvorbu kolagenu a peptidy působí na mimické vrásky, které se zmírňují a vytvářejí se v menším množství.

f-cosmeceuticals.comTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci