Pět vychytávek, které vám usnadní domácí práce

3.5.2018 00:00   |   Komerční články
Všichni máme doma více či méně ochotné ruce k tomu, aby se týden co týden zapojovaly do pravidelného úklidu. Někdy stačí maličkost a i nepříliš milované šůrování nemusí být taková otrava.

Vileda

Klasika kbelík, hadr a prachovka asi ještě dlouho povládnou, nicméně jim zvoní hrana. Několik vychytávek od Viledy vás o tom přesvědčí. Tady jsou:

1. Easy Wring and Clean TURBO

Mop Vileda Easy Wring and Clean Turbo je perfektním pomocníkem pro rychlé a efektivní vytírání podlahy. Díky mikrovláknu dokáže vyčistit i odolnější špínu z podlahy už jedním tahem. Vyniká také svou lehkostí, a tak ho vždy snadno přemístíte tam, kam budete potřebovat.

Mop má trojúhelníkový tvar, dostane se tedy i do každého rohu místnosti a hlavně definitivně odstraňuje namáhavé ždímání. Praktická odstředivka na nožní pedál dokonale mop vyždímá. Bude-li se vám zdát, že mop sám potřebuje vyčistit – vyperete na 60°C v pračce.

A jen malou poznámku: mop kombinuje dva druhy třásní. Bílé mají výbornou absorpční schopnost (100% Microfibre) a zajistí snadný úklid každodenní špíny. Červené třásně jsou vyrobeny ze speciálního abrazivního materiálu, který zabrání sebemenšímu škrábnutí.

2. Ultramat TURBO

Možná byste raději vytírali mopem plochým, ale měl by mít také nožní ždímání… Pak vám můžeme poradit Ultramat TURBO, plochý mop se ždímacím košem. Díky pedálu není při ždímání potřeba žádné námahy.

Speciální mycí návlek kombinuje čisticí sílu dvou různých typů vláken. I proto se vám s mopem Vileda Ultramat Turbo bude uklízet snadněji než kdykoliv předtím. Červená a šedá vlákna jsou na odolné nečistoty, speciální bílá mikrovlákna pak pět dodají ztracený lesk hladkým podlahám.

3. Windomatic na okna

Zapomeňte na hadříky a stěrky! Umytá okna dnes nejefektivněji vysajete do sucha bez šmouh a kapek s vysavačem na okna. Ten od Viledy má extra sací výkon a dostanete k němu i mikrohadřík Actifibre na okna.

Windomatic vysává špinavou vodu z oken do integrované nádobky na vodu. Tlačítko MAX poskytuje navíc +50 % sacího výkonu pro velmi mokré povrchy a zanechává povrchy zářivě čisté, bez šmouh a kapek na parapetu nebo na podlaze.

Vysavač můžete také použit na dlaždice, sprchové kouty, zrcadla nebo dokonce i na čištění rozlitých tekutin. Baterie vám na jedno nabití vydrží v provozu až 40 minut.

4. Mixer 4 sušák na prádlo

Asi dlouho ještě nebudeme mít v domácnostech roboty, kteří na pokyn pověsí k usušení vyprané prádlo. Nehorujete-li pro sušičku, pořiďte si sušák na prádlo, který vám na osmi roštech poskytne 40 m sušící plochy, ačkoli nezabere ani metr čtvereční!

Sušák Mixer 4 od značky Vileda je flexibilní a všestranný sušák, který má čtyři úrovně a díky speciálnímu kloubu můžete použít plnou nebo poloviční sušicí plochu. Dodatečné místo navíc získáte využitím držáku na malé oděvy (jako spodní prádlo a ponožky) a dvou věšáků na ramínka. Sušák má kolečka, která umožňují snadný přesun.

5. Hadřík Actifibre

Revoluční novinka, která se díky mikrovláknům hodí na všechny povrchy bez rozdílu. Jeho výjimečnost spočívá také v použité technologii aktivní absorpce, díky které je Actifibre dokonale savý a zanechává umytou plochu nejen perfektně čistou, ale také suchou. Po úklidu ho jednoduše vyždímáte.

Revoluční je také možné vynechání veškerých chemických prostředků. Už nebudete potřebovat speciální přípravek na čištění baterií, další prostředek na leštění nábytku atd. Prostě a jednoduše hadřík navlhčíte a uklízíte.

Hadřík je pratelný a velmi rychle schne. Proto je již po chvíli připraven zase k akci. Nezanechává nevzhledné šmouhy, chloupky, ani nepoškrábe váš oblíbený stolek.

Více tipů na webu vileda.cz, nebo na stránce oficiálního e-shopu vileda.


LÁZNĚ MŠENÉ ZVOU
DO DĚTSKÉHO POKOJÍČKU

Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci