Fototapety volte podle charakteru místnosti

16.4.2018 00:00   |   Komerční články
Uvažujete o dokonalém oživení vlastního interiéru, které by vás nevyšlo na spousty peněz? Pak rychle zapomeňte na jakékoli přestavby a spíše se pokuste najít zajímavé a přitom dostupné doplňky. Typickým příkladem jsou poutavé fototapety na zeď.

tapety

Vyplatí se ovšem jen v takových variacích, aby dokonale korespondovaly s charakterem dané místnosti. Jestliže aktuálně nevíte, jaká provedení volit, jste na správné adrese. Podíváme se totiž podrobně na velké množství motivů fototapet, jež se zcela jistě mohou hodit i do vašeho interiéru. Jak se společně přesvědčíme, alternativ je skutečně hodně.

Abstrakce jako symbol neurčitosti a originality

Velmi oblíbené jsou mimo jiné také abstraktní motivy. Vždyť kdo by si nechtěl při pohledu na fototapety na stěnu domýšlet, co vlastně svým vzhledem vzkazují. Mnohé variace v sobě ukrývají velmi poutavá poselství. Vybírat lze z mnoha zajímavých tvarů.

Vcelku zajímavě vypadají zejména iluze, které vyvolávají jakoby pohled na jistý druh vln. Pokud spíše tíhnete k ostřejším tvarům, není problém vybrat si pestrobarevné proužky. Ty přecházejí z plného tvaru v plnější dírkování anebo barevně poněkud více strohé variace.    

Moc hezky vypadají i rovnoběžné čáry v několika řadách. Vytváří jakýsi dojem pravidelnosti, nicméně na konkrétní motivy zapomeňte. I když seženete fototapety levně, vše prozradit nemusejí. 

   

Cesta v symbolech a náznacích

Velmi oblíbený je i abstraktní symbol cesty. Tu lze spatřit v mnoha zajímavých náznacích. Výborné jsou fototapety na zeď 3D, které zobrazují například tunel metra. Právě ten v konkrétním viditelném bodě začíná, ale jeho konec zůstává v nedohlednu.

Jestliže vám dopravní prostředky a industriální ráz kultury nic neříkají, zvolte fototapety na stěnu, jež zobrazují schody. Právě ty také představují určitý způsob cestování a nalézání vrcholů schodišť, která jsou strmá a často hodně složitě překonatelná. Může jít například o starobylá schodiště, z nichž dýchá historie. I na takový obrázek se třeba i v sebemoderněji laděném interiéru velmi dobře dívá.

Z miliónů vzorů můžete vybírat na myloview.cz/fototapety

Pop art a graffiti

Tak tyto dva styly snad ani není zapotřebí nijak výrazně blíže představovat. Pop art v sobě může snoubit zobrazení kreslených postav v charakteristickém stylu a také nápisů. Ty bývají často ještě zvýrazňovány a ztučňovány, případně jinak deformovány. Záleží pouze na konkrétním provedení fototapety na zeď. Vypadat může zcela neotřele a originálně.

A graffiti? Proč ne? Velmi rychle vás tyto specifické malované nápisy přenesou do konkrétních čtvrtí velkoměsta. Sehnat lze různé třeba i fototapety na zeď 3D, které zobrazují různobarevné vzkazy sprejerů. Třeba do pokojíku teenagera se hodí více než cokoli jiného. Tyto fototapety seženete levně a v opravdu poutavých podobách.     

Citáty vás poženou vpřed

Sehnat fototapety na zeď levně jistě lze, nicméně nemusí tomu být na úkor celkového stylu a vzezření jako takového. Modely s citáty možná na první pohled vypadají poměrně lacině, nicméně není nic lepšího, než se na některá z moudrých slov zadívat v momentu, kdy se potřebujete dokonale motivovat! Není problém sehnat ani fototapety na míru, jež zobrazují několik vámi vybraných citátů moudrých lidí, kteří tady žili před námi, případně současníků.

Inspirativní říše zvířat

Víte, kolik lidí už dokázala inspirovat zvířata. Z obývacího pokoje můžete bez problémů vytvořit místo, kam se budete neskutečně rádi vracet stejně jako vaši přátelé. Fototapety na zeď 3D s motivy šelem vypadají vskutku originálně. Kdo by se nechtěl podívat alespoň na nečisto v bezpečí třeba tygrovi na zoubky?

Za zmínku jistě stojí i detailní pohledy na některé druhy hmyzu a miniaturních živočichů, jež byste mnohdy v divoké přírodě jednoduše přehlédli.   

Z miliónů vzorů můžete vybírat na myloview.cz/fototapety

Pohyb v mnoha variacích

Sháníte fototapety na zeď levně a s motivem pohybu? Máte je mít! Variant je opravdu takřka nekonečné množství. Vždyť jen taková závodní auta jasně dokladují třeba tuto tematiku. Každý chce být první. I vy možná budete, když se inspirujete právě třeba závodníky.

Výborné jsou fototapety na míru zobrazující člověka v pohybu. Lidské tělo je kouzelné a v mnohých detailech překvapí i vás samotného. 

re


LÁZNĚ MŠENÉ ZVOU
DO DĚTSKÉHO POKOJÍČKU

Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci