Sluchátka BackBeat FIT Family – dokonalé pro sport

28.2.2018 00:00   |   Tiskové zprávy
Nová řada bezdrátových sportovních sluchátek BackBeat FIT nabízí ochranu proti vodě a potu, stabilitu, jedinečný způsob nošení a silný zvuk pro motivaci ke skvělým osobním výkonům.

Plantronics

Společnost Plantronics, průkopník v oblasti audio a přenosných technologií, rozšiřuje své sportovní portfolio o novinku BackBeat FIT Family. Jedná se o celou řadu bezdrátových sportovních sluchátek, které se hodí k aktivnímu životnímu stylu každého uživatele.

Mezi nové produkty patří řada BackBeat FIT 300, BackBeat FIT 500, BackBeat FIT Training a BackBeat FIT Boost, jež budou kompatibilní s aplikací PEAR Personal Coach.

„Produktová řada BackBeat FIT Family nabízí nejrůznější funkce navržené s důrazem na sportovní vyžití,“ říká Greg Miller, ředitel pro Business Management společnosti Plantronics.

„Sluchátka BackBeat FIT se speciální ochranou proti potu jsou stabilní, pohodlná a vhodná pro jakoukoli sportovní činnost. Ať už hledáte sportovní sluchátka se speciálními funkcemi, nebo chcete jen pohodlný a stylový poslech hudby po celý den.“

Sluchátka BackBeat FIT mají prvotřídní funkce, pro které jsou produkty společnosti Plantronics známy po celém světě. Jsou navrženy pro maximální pohodlí, stabilitu, výkon a odolnost.

Díky kvalitě a výkonu zvuku Plantronics může nová řada sluchátek umocnit veškeré fitness zážitky – od tréninků pro začátečníky přes běh či jógu až po pokročilé tréninkové programy nebo maratony.

Cenově dostupné produkty jsou k dostání v řadě barevných provedení, s různými funkcemi i možnostmi nošení. Pomáhají tak motivovat každého sportovce k lepším výkonům.

BackBeat FIT Family

  • Řada BackBeat FIT 300 nabízí jedny z nejlehčích Bluetooth® sluchátek na světě, které jsou určeny pro fitness i každodenní využití. Bezdrátové sluchátka BackBeat FIT 300 nabízejí diskrétní, ultralehký, přenosný a potu odolný design, jež slibuje pohodlí i stabilitu a zabraňuje nechtěnému hluku v posilovně či tělocvičně. Kombinace kabelu s nízkým třením, šestihodinová životnost baterie a patentovaného bezpečného systému ušního hrotu vytváří ze sluchátek BackBeat FIT 300 dokonalý produkt pro aktivní i každodenní použití a současně poskytuje plnohodnotný zážitek z poslechu.
  • BackBeat FIT 500 jsou určeny těm, kteří jsou rádi aktivní a chtějí vstoupit do světa bezdrátových sluchátek. Řada BackBeat FIT 500 nabízí dokonalý zážitek před, během i po tréninku, až 18hodinovou kapacitu baterie, ochranu proti potu a pohodlné ušní hroty s paměťovou pěnou, které blokují šum a pomáhají uživatelům soustředit se na hluboký a bohatý zvuk.
  • Edice BackBeat FIT Training a BackBeat FIT Boost vycházejí z proslulých bezdrátových sluchátek BackBeat FIT společnosti Plantronics a představují dvě nové vylepšené verze, které uživatelům pomohou splnit své osobní očekávání a motivují je k lepším sportovním výkonům.

BackBeat FIT 300 a BackBeat FIT 500 jsou na Českém trhu dostupné prostřednictvím autorizovaných partnerů a prodejců. Edice BackBeat FIT Boost a BackBeat FIT Training budou v České republice k dostání od roku 2018.

Produktová řada Plantronics BackBeat FIT Family:

  • BackBeat FIT Family je nejnovější přírůstek portfolia bezdrátových produktů Plantronics BackBeat. Portfolio BackBeat Bluetooth® sluchátek zahrnuje řadu BackBeat 500, pohodlné a cenově dostupné Bluetooth® sluchátka;
  • BackBeat PRO 2, bezdrátové sluchátka s aktivním rušením šumu;
  • BackBeat GO 3, bezdrátová sluchátka, která přinášejí vysokou zvukovou kvalitu;
  • BackBeat SENSE, inteligentní bezdrátová sluchátka se senzorovou technologií;
  • BackBeat 100, hybridní bezdrátová sluchátka s ultralehkým designem pro celodenní používání.

Veškeré produkty značky Plantronics slibují vysokou kvalitu, dlouhou životnost a maximálně pohodlné užívání. Uživatelům umožňují krom poslechu hudby také provádění telefonních hovorů.

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci