Zbavte se nadbytečného tuku a celulitidy – rychle, bezpečně

25.2.2018 00:00   |   Komerční články
Nadbytečného tuku a celulitidy se rychle a bezpečně zbavíte metodou s prokazatelnými účinky na technologicky nejlépe vybavené klinice korektivní a laserové dermatologie v České republice a za přijatelnou cenu.

Brandeis Clinic

Brandeis Clinic Praha jako jediná v České republice disponuje přístrojem pro neinvazivní liposukci, který jako jediný odstraňuje nejen tuk, ale také fibrózní a edematózní celulitidu.

Toto ošetření je nejen maximálně účinné, ale také bezpečné a nabízí výsledky viditelné hned po prvním ošetření.

Neinvazivní způsob zákroku zároveň nevyžaduje žádnou rekonvalescenci, tj. ihned po ošetření můžete provozovat veškeré běžné aktivity. Stejně tak se nemusíte obávat popálenin či modřin.

Metodou neinvazivní liposukce používanou na Brandeis Clinic se snadno a rychle můžete zbavit tuku a celulitidy na těchto partiích:

  • stehna a hýždě
  • dolní a horní část břicha
  • kolena, ramena, ruce, záda
  • podbradek, krk, tvář

Za skvělými službami přichází do Brandeis Clinic pacienti ze všech koutů České republiky

Jak již bylo uvedeno výše, výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření, pro maximální efekt je však vhodné podstoupit 4-6 ošetření, přičemž Brandeis Clinic nabízí „balík“ těchto zákroků za zvýhodněnou cenu. Metoda odstranění tuku používaná na Brandeis Clinic ničí tukové buňky trvale, tj. při následném dodržování zdravého životního stylu Vám skutečně budou stačit pouze 4–6 ošetření.

Zákrok na Brandeis Clinic provádí vždy zkušený personál s potřebnou kvalifikací. Pracovníci Brandeis Clinic při své práci používají výhradně certifikované materiály a metody, jejichž účinek potvrzují nezávislé klinické studie.

I to jsou důvody, proč na Brandeis Clinic přichází zbavit se tuku nejen pacienti z Prahy a okolí, ale také zbylých koutů České republiky či zemí jako jsou Švýcarsko, Německo, Rakousko či Velká Británie.

Domluvte si schůzku s dermatologem a zbavte se nadbytečného tuku či celulitidy

Neváhejte, domluvte si ještě dnes konzultaci s dermatologem Brandeis Clinic a zjistěte, jaké jsou možnosti trvalého, rychlého, bezbolestného odstranění tuku a celulitidy ve Vašem případě. Kontaktní formulář pro sjednání konzultace, spolu s dalšími informacemi o neinvazivní liposukci najdete na této stránce.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci