Vhodný dárek pro muže? Dobrý fotbal nezklame!

20.11.2017 00:00   |   Komerční články

Ať už je to váš partner, nebo manžel, jistě pro něho chcete vybrat zajímavý dárek. Jedním z našich osvědčených tipů je zájezd na fotbal.


dárek pro muže

Pokud je partner fotbalovým fanouškem, buďte si jista tím, že ho potěší nejenom vstupenky na tuzemskou ligu, ale určitě ho potěší zájezd na utkání některého ze zahraničních týmů. Proč? Jelikož uvidí na vlastní oči skutečně kvalitní hráče. Naším tipem je zájezd na zápas AC Milan, jelikož je to volba, která nezklame jak s ohledem na kvalitu fotbalu, tak i dobrou dostupnost. Pokud tomuto sportu příliš nerozumíte, doporučujeme utkání proti týmům, jako je:

  • Inter Milán
  • Juventus FC
  • SS Lazio

Zaměřte se na jeho koníčky

I toto je cesta, se kterou nelze šlápnout vedle. Je váš partner domácí kutil? Nebo se jedná o vášnivého sportovce, který běhá, jezdí na kole, nebo má rád jinou aktivitu? Kupte mu něco, co bude praktické a bude se mu hodit. I toto je dárek, se kterým vedle rozhodně nešlápnete. Svého partnera jistě znáte nejlépe a tak jistě nejlépe víte i to, co ho baví a co mu může chybět.

Oblečení? Proč ne!

Není moc mužů, kteří by se sami zajímali o módu a kteří by si sami kupovali oblečení. Je ten váš úplně stejný? Pokud ano, potom je vhodným dárkem i zajímavé oblečení. Jak vybrat to pravé jako žena jistě víte.

Mělo by být pohodlné a kvalitní, mělo by být praktické a zapomínat nelze ani na to, že by mělo být slušivé. Nyní, do podzimního počasí jasně doporučíme pánské mikiny se zipem. Osvědčená volba, která potěší každého muže.

Když zvolíte i originální potisk, rozhodně s tímto dárkem nelze šlápnout vedle. Tím si buďte stoprocentně jista.

Pořiďte i kvalitní alkohol

Ten se v poslední době dostává stále do popředí. Je proto, že může doplnit sbírku vašeho partnera, tak i proto, že může přinést možnost ochutnat něco nového. Ideální je spíše alkohol silnější, který je dnes stále populárnější.

Pokud v tomto ohledu nemáte příliš zkušeností, nechte si poradit od někoho, kdo dané oblasti rozumí. Osvědčenou volbou je třeba dobrá whisky, stejně jako se do popředí dostávají i rumy z cukrové třtiny.

V obou segmentech je několik známých značek, se kterými zaručeně nelze šlápnout vedle.

Co takhle vybavení do přírody?

Je v ní váš partner stále častěji? A to proto, že ho její pozorování baví? Váš dárek může souviset i s tímto koníčkem. Může se jednat o různé druhy výbavy. Příkladem jsou dalekohledy na pozorování.

V kombinaci s nočním viděním může jít o osvědčenou volbou pro každého milovníka divoké přírody. Koupit však můžete i něco jiného, jako je třeba oblečení. Vítr, déšť i zima nejsou nic příjemného.

Kvalitní výbava zajistí, že vaše partnera nic z toho rozhodně omezovat nebude.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci